Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.
Adam Kulhánek / 36 let / Brno (ČR - kraj Jihomoravský)

Momentálně rozehráno


 1. Parťák
  Unravel Two
  Hardcore
  Dohráno v co-opu s manželkou
 2. Heuréka!
 3. ♫♫♫
 4. Reálná virtualita
  Ni.Bi.Ru: Posel bohů
  Hardcore
  Na začátku hry se hlavní hrdina podívá na Karlův most, po kterém jsem se procházel v lednu během mé návštěvy Prahy
 5. Moje jméno je...
  Duke Nukem
  Hardcore
 6. Ještě jeden tah...
 7. Neseď doma
  Lifeline
  Hardcore
  Hráno výhradně při cestování v MHD
 8. Zimní radovánky
  Syberia II
  Hardcore
  Hra se kromě závěrečné lokace odehrává pouze v zasněžených oblastech
 9. Základní kameny
 10. Výzva naruby
Do konce roku mám v plánu splnit i HC varianty všech výzev.

Profil

S hraním her jsem začínal začátkem 90. let a to konkrétně na Atari 800 XE na černobílé televizi. Velkou změnou byl v polovině devadesátek přechod na PC, konkrétně 286 s černobílým CRT monitorem bez myši. Dodnes si pamatuji, jak jsem takhle hrál Civilizaci a dost blbě rozpoznával kdo je kdo, podle toho, jestli je světle šedý nebo tmavě šedý + ovládání bez myši taky stálo za to. Jaký to byl obrovský technologický pokrok, když jsme si později pořídili monitor barevný. Postupem času jsem si zahrál a dohrál několik stovek her. Z počátku to byly především adventury, ale později se mými oblíbenými žánry staly hlavně RPG a akční tituly obecně.

A takhle nějak hraji dodnes, akorát s tím rozdílem, že s dětmi už není na hraní tolik času. Na druhou stranu si nyní můžu dopřát i nějaké odpočinkové či pohádkové tituly, které si se mnou děti vždy rády zahrají.

V roce 2015, v době kdy jsem si konečně založil i Steam účet, jsem se rozhodl o takový restart, kdy jsem si začal interně hodnotit dohrané hry (společně s recenzí na Steamu). Škoda, že jsem v tu dobu již neznal DH, která je pro tuto činnost mnohonásobně lepší, protože není vázána platformou. Nicméně postupem času sem budu své texty a hodnocení v malých dávkách přesouvat.