Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Life is Strange: Before the Storm - Episode 1 - Awake

Žánr:
adventura > 3D adventura *
adventura > interaktivní film
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
31.08.2017
Vývojáři:
Deck Nine Games
Oficiální stránky:
https://www.lifeisstrange.com/en-us/games/…
Jedná se o prequel k sérii Life is Strange, který se odehrává tři roky před hlavními událostmi první sezóny. Chloe se snaží vyrovnat nejen se ztrátou své nejlepší kamarádky Max, ale hlavně se smrtí otce, který zemřel při autonehodě. Těžkou životní situací si však prochází také krásná a všemi oblíbená Rachel, která se s Chloe spřátelí. Dva nešťastné osudy se tak spojí v jedno silné pouto, jež nikdo nečekal.

Přestože na prequelu nepracují autoři původní hry Dontnod, hra by se měla držet stejného základu a přinést podobnou hratelnost. Nevrátí se však známá schopnost manipulace s časem, kterou oplývala Max. Chloe ale může využít svého ostrého jazyka a pomocí speciálního konverzačního módu "Backtalk" dostat z lidí potřebnou informaci. Ve hře bude také možné měnit outfity.

Poslední diskuzní příspěvek

SilentWolf
SilentWolf

Spíš čekat na dvojku a tenhle "spin off" nechat tak. Ale kdo ví, třeba to bude dobré. Ani nevím co za lidi to dělají. Třeba to jsou jelita.