Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Odměny

"K čemu vlastně (DH) body jsou?" ptá se možná nejeden z vás. My se ptali taky a dospěli jsme k závěru, že pokud body odrážejí prospěšnou činnost uživatele, nebylo by od věci odměňovat aktivní uživatele novými funkcemi, jejichž odemknutí je podmíněno právě dosažením určité hranice bodů. Následující funkce jsou sice spíše doplňkového rázu, radost z používání Databáze však určitě jenom zvýší.


Rozšířená správa obsahu

Pro získání je třeba dosáhnout 50 bodů nebo se stát podporovatelem.

Rozšířená správa obsahu Vám umožní přidávat ke hrám další zajímavosti, odkazy nebo videa. Nový obsah neprochází žádným schvalovacím procesem (položky se odebírají pouze dodatečně), proto je možnost jeho přidávání zpřístupněna pouze již rozkoukaným uživatelům.


Hodnocení komentářů

Pro získání je třeba dosáhnout 100 bodů nebo se stát podporovatelem.

Prostým udělením kladného nebo záporného bodu můžete vyjádřit, zda se vám konkrétní komentář líbil či stojí za přečtení nebo naopak.


Virtuální polička

Pro získání je třeba dosáhnout 250 bodů nebo se stát podporovatelem.

Virtuální polička nabízí nový pohled na osobní herní knihovničku, který tak trochu brnká na sběratelskou povahu nejednoho z nás. Je-li k dispozici, můžete poličku v uživatelském seznamu her zapnout tlačítkem s ikonkou mřížky vpravo nahoře a taktéž si ji lze nastavit coby výchozí pohled pro návštěvníky herní části svého profilu.


Záložky pro příspěvky

Pro získání je třeba dosáhnout 500 bodů nebo se stát podporovatelem.

Pokud jste natrefili na hodnotný příspěvek (může to být klidně váš vlastní :-) ), který si chcete schovat na "potom", pak jednoduše stačí si jej příslušným tlačítkem vpravo dole uložit do záložek. K záložkám pak můžete přistupovat přes nabídku ukrytou pod Nastavením v uživatelském panelu.


Poslední návštěvníci mého profilu

Pro získání je třeba dosáhnout 1000 bodů nebo se stát podporovatelem.

Zajímá vás, kdo navštěvuje váš profil? Teď už to vědět budete.


Možnost vypnout bannery pro nákup hry

Pro získání je třeba dosáhnout 1500 bodů nebo se stát podporovatelem.

Pokud nechcete nakupovat hry přes partnery Databáze, můžete si bannery umístěné v profilech her skrýt v nastavení svého účtu (Reklamy).


Vlastní diskuze v profilu

Pro získání je třeba dosáhnout 2000 bodů nebo se stát podporovatelem.

Otevřte si vlastní soukromou diskuzi.


Výběr vzhledu virtuální poličky

Pro získání je třeba dosáhnout 2500 bodů nebo se stát podporovatelem.

Zpřístupní možnost změny vzhledu virtuální poličky. Volbu naleznete v nastavení výchozího zobrazení.


Možnost vypnout reklamní bannery

Pro získání je třeba stát se podporovatelem.

Pokud nechcete zobrazovat reklamní bannery Databáze, můžete si je nechat skrýt v nastavení svého účtu (Reklamy). Po dosažení odměny se bannery skryjí automaticky.