Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Podmínky užívání

Registrace

 1. Registrace na Databázi-her.cz (DH) je zdarma a může ji podstoupit každý, kdo souhlasí s dalšími body podmínek.
 2. Vytváření duplicitních účtů je zakázáno. V případě ztráty přístupových údajů využijte možnosti resetu zapomenutého hesla, případně kontaktujte administrátory.
 3. Administrátoři jsou oprávněni zamezit přístup na web uživateli, který opakovaně poruší podmínky užívání, případně jinak poškodí Databázi nebo její uživatele.

Vystupování

 1. Souhlasem s podmínkami užívání při registraci se uživatel zavazuje k tomu, že se zdrží nemístně vulgárních projevů, snah o vyvolání tzv. flamů, spamu atp.
 2. Odkazy vedoucí na materiál nevhodný pro mládež musí být jasně označeny. Příspěvky s tímto obsahem by neměly být odesílány samoúčelně – v takových případech budou mazány.
 3. Uživatel nesmí publikovat obsah porušující zákony ČR (např. odkazy na warez).

Obsah

 1. Uživatelé svou činností na Databázi vytvářejí obsah, který se dělí do dvou kategorií: veřejný a osobní.
 2. Veřejným obsahem jsou míněny zejména profily her (vč. zajímavostí, odkazů a videí), vývojářů, články atd.
 3. Mezi osobní obsah se počítají např. vlastní komentáře, uživatelský profil, hodnocení atd. Osobní obsah může jeho autor kdykoli upravovat bez nutnosti schvalování moderátory a dále s ním nakládat dle libosti.
 4. Uživatel, jemuž byl zamezen přístup (I. c), automaticky pozbývá možnost upravovat svůj osobní obsah (III. c).
 5. Publikací veřejného i osobního obsahu uživatel souhlasí s tím, že administrátoři mohou s tímto obsahem dále sami manipulovat (upravovat jej, mazat nežádoucí), a to i bez jeho dalšího souhlasu.
 6. Pro další šíření podléhá obsah licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko. Autorství se uvádí spolu s odkazem na zdrojovou stránku.

Závěrečná ustanovení

 1. Tyto podmínky platí od 5.2.2013.
 2. Administrátoři jsou oprávněni kdykoli změnit podmínky užívání Databáze-her.cz.