Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.
pajmič

pajmič

Honza, Jan, Jeník, Jenda, Hanz, Johnny.... / 27 let / Gigolo / planeta Země (ČR - kraj Středočeský)

Momentálně rozehráno


Profil

"Hraji hry, tedy jsem........Hráč??"[b]//Update: 19/05/17
Na procentech záleží. Jak hodnotím hry?


Každý zdejší jednotlivec na DH má odlišné preference, záliby a hranice, tedy se u každého liší jeho hodnota konkrétního procentuálního ohodnocení.
Aby nedošlo k potenciálním budoucím rozkolům dovoluji si sepsat svůj hodnotící systém.

0%-40% - K těmto hrám se většinou dostanu holým nedopatřením a pokud se k nim dostanu za plného vědomí, ze své vlastní vůle, přemýšlím o výši své inteligence a absenci pudu sebezáchovy. Hry s tímto černo-červeným hodnocením nedohrávám pod podmínkou, že se nejedná o sázku nebo náhlý přepad touhy sebetrýznění.
0% dávám výhradně nefunkčním reedicím s amatérským přidaným obsahem a horším vizuálem než vlastnil originál.
Ahoj DOOM 3: BFG Edition :))

45%-50% - Stěží mám odvahu dohrát do konce, ale pokud není co hrát a nuda zrovna nespí, mohu s hrdostí "zafajfkovat" tyto tituly průměrného ražení.

55%-60% - Velmi solidní produkty, většinou takzvaného "budgetového" ražení. Nemám vůbec problém dohrát do konce a dokonce si je i s chutí užít.

65%-70% - Velmi dobré gamesky, jenž dohraji minimálně jednou v rozmezí jednoho roku a eventuálně se v k nim v takzvaném "herním suchu" vrátím zpět.

75%-80% - Skvělé záležitosti, jenž patří do mého širšího výběru na hru roku. Dohrávám vícekrát do roka, jak hraji tyto kvality, mám problém si udržet pojem o čase a dokonce za celý den nevzpomenu na prasárny a podivnosti typu Hentai.

85%-90% - Aspiranté na "GOTY" tituly, jenž mě dokázali fascinovat originálním nápadem nebo prvkem, ale zároven na něm není postavena celá hra. Dojemné či vtipné, melancholické či epické. Světlé napsané či kulervoucně akční. Hry tak sakra dobré, že jsem ochoten tolerovat někdy i jejich zcela jasné nedostatky.

95%-100% - K těmto entitám se modlím a dávám jim oběti, mám je v neprůstřelné výkladní skříni, kterou otevírám jen, aby jsem polaskal a vyleštil krabici. Pro mne tituly, které změnily můj pohled na herní průmysl, žánr a životní hodnoty. Hry, které mě skrze jejich líbeznost a skvostnou existenci poslali do nerdovského nebe. Mohu je hrát kdykoliv bez ohledu na jejich stáří nebot jsou tak mocné, že ani čas je nemůže nemůže zpomalit natož zatratit.


My TOP game soundtracks a trocha keců navrch.

Jak je známo, člověk je tvor společenský - tedy, tvrdí to společnost, která nás ždíme - a každá společnost byla snad již od počátku jejího kulturního smýšlení vedena, bavena, zastašována nebo znechucována.
A jelikož se považuji za člověka společenského, jenž se nenachází ve vegetativním stavu, tak mohu říci "ano, hudbu si užívám plnými doušky" Hudba mě uklidnuje a zároven povzbuzuje. Stejně jako hry a filmy - nebo cokoliv jiného co má za účel obohacovat mysl či tělo - se nezabývám žánrem. Kvalita je vždy na prvním místě. Díky tomuto přístupu si jsem schopen úžívat všechno, co má hlavu a patu.
Rock, Hard Rock, Heavy Metal, Hip Hop, Disco, klasickou hudbu, operu atd. Mix/slučování žánrů je též moji špičkou pomyslného ledovce. Hudba ve videohrách ušla obrovský kus cesty a je tedy i díky dnešní technologi nezbytnou součástí zážitku. Též dokáže společně s hratelnosti vyvolat určitou dávku pozitivních či negativních emocí. Muziku ve svých prioritách herního pařana stavím hodně vysoko.

Zde je pár příkladů mých oblíbených herních soundtracků a skladeb:

Assasins Creed 2 - Jesper Kyd
AC:Brotherhood - Jesper Kyd
Battlefield 1942/1943 - main theme - Joel Eriksson
Beowulf: The Game - A Dozen Virgins
Beyond Good & Evil - Christophe Héral
Call of Duty - Michael Giacchino
Contra - Hidenori Maezawa, Kiyohiro Sada, Kazuki Mura
CaC:Red Alert 2 - Frank Klepacki
CaC:Red Alert 3 - Frank Klepacki
Crysis 2 - main theme - Hans Zimmer
DOOM/DOOM2 - Bobby Prince
- Dragon Age:Origins - Inon Zur
Heroes 2 - Paul Romero
Heroes 3 - Paul Romero, Rob King, Steve Baca
Rytíři a Kupci
Tomb Raider Legend - Main Theme
Tomb Raider - A Survivor is Born - Jason Graves
Machinarium - Tomáš Dvořák
Mafia - Main Theme - Vladimír Šimůnek
Mafia 2 - Main Theme - Matúš Široký
Mass Effect Trilogie - Sam Hulick, Jack Wall
Metal Gear Solid 3 - Harry Gregson-Williams
Max Payne - Main Theme - Kärtsy Hatakka
Max Payne 2 - Main Theme - Poets of the Fall
MDK - Stranger Things - Tommy Tallarico
MDK 2 - Jesper Kyd, Albert Olson, Raymond Watts
MOH:AA - Main Theme - Michael Giacchino
Mirrors Edge - Solar Fields & Lisa Miskovsky
NFS:Underground 2 - Riders On The Storm
Painkiller
PoP: Warrior Within - Stuart Chatwood
Rayman - Rémi Gazel
Rome Total War - Jeff van Dyck
Serious Sam 3 - Damjan Mravunac
SW:TOR
TESIII:Morrowind - Main Theme - Jeremy Soule
TESV: Skyrim - Main Theme Jeremy Soule
The Punisher - Main Theme
The Sims - Jerry Martin
The Sims 2 - Mark Mothersbaugh
Tzar
Unreal Tournament
World of Goo - Kyle Gabler

A nemůžu zapomenout ani na Freeware scénu, kde se také tvoří parádní muzikání díla. Nikoliv však pro peníze, ale pro radost.

Battle for Wesnoth
Katawa Shoujo - nejlepší herní Freeware soudtrack, nebo alespon o lepším nevím

Jsem od malička Metalista (nebijte mě). Slayer, Metallica, Iron Maiden, ManoWar, Accept, NightWish, Halloween... mohl bych pokračovat dále.... opět neopovrhnu žádným subžánrem - (jsou jich desítky).

Má aktuální pc sestava

Procesor: Intel Core i7-4770K+chladič, Scythe SCMG-4000 Mugen 4
- Pamět operační: Kingston HyperXBeast 16 GB 2400 Mhz
- Grafika: ASUS R9280X-DC2T-3GD5 3GB 1070/6400 Mhz
- Hardisk: Seagate Barracuda 7200.14 - 1TB
- Zdroj: Seasonic S12II 620W
- Case: Corsair Graphite Series 230T
- Monitor: Samsung SyncMaster S24C300H


U virtuálního světa trávím skoro celý svůj bohatý a tučný život. Zabíjet mutanty jsem uměl ještě dřív, než mi má kadi- mísa pro juniory byla malá. Pravda, má interaktivita s hrami jako Doom nebo Dangerous Dave spočívala v drcení tlačítka "ctrl" Ale vzpomínám jako by tomu bylo dnes co můj strýc nosíc mě na svém klíně hrdě zvolal "Ty vole, on mu uříz nohu!"

Mohl bych klidně říct, že jsem zapřísáhlý PC hráč. Ovšem kdybych to napsal, byl bych lhář a lháře nikdo nemá rád.Provozní doba - 1996-1997 R.I.P příčina smrti - UTONUTÍ

-Toto zařízení se ke mě dostalo v době po Zlatém MS v Hokeji ve Vídni. Tedy v roce 1996 někdy začátkem léta. Pokud jsi dobře pamatuji přivezl ho strýc z dovolené v Maďarsku, myslím. Bohužel NES v naší rodině nevydržel příliš dlouho, neboť můj mladší tehdy 4 letý bratr nebohé NES utopil ve vaně. Jaké byli jeho úmysly? To se už nedozvím, každopádně jeho záliby v lodích.... počkat...... Nic to však nemění na tom, že se kartidže "kazety" do NESka blbě sháněli. Nevím, možná moji rodiče byli jen nekompetentní. Moc jsme na tom nehráli. Když už, tak na písečku s dalšíma harantama. Každopádně, Díky STRÝČKU!

Provozní doba - 1997-2002 R.I.P příčina úmrtí - NEZNÁMÁ pravděpodobně sešlost stářím.

-Toto je má srdcovka. Zařízení, které z naší famílie udělala maniaky. Otec ji donesl z Vietnamské tržnice na naší ulici (pozn. tržnice tu měla neskutečně dlouhou tradici. Každou středu tu milí kogngové nabízeli své, zcela jistě naprosto legální zboží). Byla už dost opotřebovaná a dodnes pochybuji o věrohodnosti originálu. Avšak, to narozdíl od NES mělo výhodu. Vietnamec měl i hromadu "kazet" ty byli daleko menší než ty obludy na NES. A navíc na nich bylo i několik desítek her. První "kazeta" kterou jsme měli byla fialová. Byly na ni čtyři hry.

Kung Fu
Super Mario Bros
Mach Rider
Soccer


Později přišli pecky jako Battle City,, Contra, Load Runner, Balloon Fight, Ice Climber, Mappy, Road Fighter, Sky Destroyer, Dr. Mario hromada fotbalů, hokejů, klasické sportovní tituly jako Tennis, Baseball a desítky, ne-li stovky dalších více či méně známých titulů, které si díky emulátorům mohu zahrát znova "Nostalgia OVERLOAD!"

Pamatuji jsi, že díky této konzoli jsme spolu jako rodina strávily času ( Hry jsou satanovo dílo!). Rodiče to bavilo hrát tak, že v pozdních hodinách bylo vidět hektické blikání televize, a cvakot tlačítek gamepadu. To mělo za následek dvě věci, mohli jsme s bráchou nerušeně spát a hlavně nám do rodiny nepřibyl už žádný uřvaný a uslintaný svišť. Díky Famicome z Vietnamský tržnice! A díky fotře za to, že jsi ten krám s tý tržnice dones. Uděl jsi alespoň jednu dobrou věc pro svý okolí.

Jen ještě dodám, že ač jsem v roce 2000 obdržel své první PC, tak přesto dostávala přednost konzole, a to hlavně díky multiplayeru. Pamatuji si, že cca poslední rok 2002 byla tato konzole odložená stranou a prášilo se na ní :( Občas jsi ji zapojil fotřik a já jsme na paření neměl čas. Škola, fotbal, hokejball a plavání mi vzalo všechen čas s touto láskou. Nakonec ji otec někomu daroval.....už nevím komu, bylo to bolestivé rozloučení. Opuštěna ale nikdy nezapomenuta.


Provozní doba - 2002-2003 R.I.P příčina úmrtí - Vyhnanství - Bývalá skládka Chvatěruby.

Tato věcička se u nás také dlouho neohřála. Po zmizení Famicomu se však ozvala Tetička, že se kluci (bratranci) odstěhovali do Prahy. Tedy je tam ta krabička zbytečně a jen se na ni práší, tedy ti děkuji Teto za šlechetný dar!
Bohužel tento stroj už měl něco za sebou, bratranci na tom Sonica mastili dlouhou dobu cca 4 roky. Tedy konzole byla v mizerném stavu+po zakoupení PC se jí nedostávalo jistě zasloužené pozornosti.


Provozní doba - 2004-2004 R.I.P příčina úmrtí - NEZNÁMÁ - Poslední známá lokace: Zastavárna u Montyho.

Po té co fotřik usoudil, že je matka pro něj již neužitečná, rozhodl se zbalit si svých pět kartonů cigár a vysmahnout. Do toho si nezapomněl vzít i PC. Návrat ze školy byl tedy ne-milý, ale já byl připraven. Měl jsem dostatek chechtáků z brigády, tedy jsem jsi v místním bývalém elektru zakoupil za přijatelnou cenu slavný PS2.
Jak už to však bývá mít kleptomanku v rodině se nevyplácí, tedy jsem zamířil do pokoje, připravil jsi věci na další den do školy, jdu do ložnice a vidím, že můj PS2 nevidím. Asi rok poté co jsem se dozvěděl, že můj mazlík skončil v zastavárně..díky mami!

Takže jak vidíte, díky celé mé milé rodince mohu poděkovat za příjemné chvíle strávené u těch malých krabiček.. Jo a od té doby konzole nevedu. Občas jsi zajdu za svým amígem na PS3.Diskuze uživatele

« Novější Starší »
Dobrý soundtracky, ale nepsal bych, že je to jen "pár příkladů". ;D

Btw třetí spoiler-obrázek zdá se nefunkční.

Diskutující (2)