Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.
Laurona

Laurona

Jana / 30 let / ČR - kraj Praha

Momentálně rozehráno


Herní výzva 2019

  1. "Lovec trofejí"

  2. "Čapkův odkaz" Phoning Home nebo The Signal From Tölva

  3. "Herní kutil" Subnautica

  4. "S humorem jde všechno lépe" (komentář) Chaos on Deponia dohráno 29.1.2019

  5. "Adaptace"

  6. "Severní vítr" Little Nightmares - Švédsko

  7. "Hra roku" Dishonored 2 - hra roku 2016 na PCGamer

  8. "Hrátky s časem" SUPERHOT

  9. "Historie se opakuje" Československo 38–89: Atentát

  10. "Barevný svět" Black Sails


Profil

Ahoj!

Vítej na mém skromném profilu!

Musím se pochlubit dárkem k letošním Vánocům. který mě potěšil :)Moje srdcovky na kterých jsem vyrůstala :

1) Might and Magic VI: The Mandate of Heaven - Když jsem si přečetla recenzi tehdy v Levelu a viděla jsem úvodní intro, které bylo přílohou na CD věděla jsem, že tu hru musím mít. MaM VI bylo moje první setkání s RPG a byla to láska na první pohled. Obrovský svět a ještě z pohledu první osoby pro mě byl něčím úžasným. Soundtrack si občas poslechnu z nostalgie i dnes.
2) Quest for Glory I: So You Want To Be A Hero - pixelová grafika, která mě nikdy neomrzí, humor a vyhovující hratelnost jsou největšími klady této RPG/ Adventury.
3) Dungeon Keeper - Má jedno z nejlepších inter, jaké jsem kdy viděla. Vždycky mě štvalo, když se mi příšerky prali mezi sebou.

4) Warcraft II: Tides of Darkness - Na této hře ujížděl můj brácha a já se vždy dívala jak hraje. Když jsem byla starší, hru jsem také zkusila a bavila mě stejně jako jeho. Nejlepší ze hry bylo samozřejmě několikanásobné klikání na jednotlivé postavy .
5) Jazz Jackrabbit - Stačí vyslovit název a v hlavě mi začíná znít melodie z hlavního menu :).
6) Atomic Bomberman - jedna z prvních her, na kterých jsem začínala. Je zábavná i po letech.


7) Albion - Úžasná hra s úžasným příběhem a atmosférou.
8) Maniac Mansion: Day of the Tentacle - Vzhledem k tomu, že jsem v době hraní moc neuměla anglicky- respektive skoro vůbec, jsem hru nedohrála. Kombinovat předměty mezi třemi postavami, bez toho, aniž bych věděla co mám pořádně dělat, pro mě byl nadlidský úkol.
9) Knights and Merchants: The Shattered Kingdom - Tuto hru jsem nikdy nedohrála. Vždy mě nejvíce bavilo postavit si fungující město a sledovat pracující obyvatele. Jakmile ale došlo ke střetu, bohužel jsem vždy podlehla.
10) Ve stínu havrana - Nejdříve jsem několikrát hrála demo, které bylo v jednom z časopisů. Hodně se mi líbila grafika a adventury jsem v té době teprve objevovala tak jsem přemluvila rodiče, aby mi ji za tehdy nemalé peníze koupili.
Zde něco o mé nové PC sestavě:

Procesor Intel Core i5-6500
MSI B150A GAMING PRO - Intel B150
Kingston HyperX Fury Black 16GB
Gainward GeForce GTX 1060
Evolveo K4, černá, bez zdroje