Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.
Jana / 31 let / ČR - kraj Praha

Momentálně rozehráno


  1. Parťák HC: Tick Tock A Tale for Two

  2. Heuréka! (komentář) The Room Three - dohráno 12.1.2020

  3. ♫♫♫ Ephemerid: A Musical Adventure

  4. Reálná virtualita Post Mortem

  5. Moje jméno je... Rescue Lucy

  6. Ještě jeden tah... Gorky 17

  7. Neseď doma

  8. Zimní radovánky Subnautica: Below Zero

  9. Základní kameny HC: Polda 3

  10. Výzva naruby HC: Grow Up


Profil

Ahoj!

Vítej na mém skromném profilu!

Moje srdcovky na kterých jsem vyrůstala :

1) Might and Magic VI: The Mandate of Heaven - Když jsem si přečetla recenzi tehdy v Levelu a viděla jsem úvodní intro, které bylo přílohou na CD věděla jsem, že tu hru musím mít. MaM VI bylo moje první setkání s RPG a byla to láska na první pohled. Obrovský svět a ještě z pohledu první osoby pro mě byl něčím úžasným. Soundtrack si občas poslechnu z nostalgie i dnes.
2) Quest for Glory I: So You Want To Be A Hero - pixelová grafika, která mě nikdy neomrzí, humor a vyhovující hratelnost jsou největšími klady této RPG/ Adventury.
3) Dungeon Keeper - Má jedno z nejlepších inter, jaké jsem kdy viděla. Vždycky mě štvalo, když se mi příšerky prali mezi sebou.

4) Warcraft II: Tides of Darkness - Na této hře ujížděl můj brácha a já se vždy dívala jak hraje. Když jsem byla starší, hru jsem také zkusila a bavila mě stejně jako jeho. Nejlepší ze hry bylo samozřejmě několikanásobné klikání na jednotlivé postavy .
5) Jazz Jackrabbit - Stačí vyslovit název a v hlavě mi začíná znít melodie z hlavního menu :).
6) Atomic Bomberman - jedna z prvních her, na kterých jsem začínala. Je zábavná i po letech.


7) Albion - Úžasná hra s úžasným příběhem a atmosférou.
8) Maniac Mansion: Day of the Tentacle - Vzhledem k tomu, že jsem v době hraní moc neuměla anglicky- respektive skoro vůbec, jsem hru nedohrála. Kombinovat předměty mezi třemi postavami, bez toho, aniž bych věděla co mám pořádně dělat, pro mě byl nadlidský úkol.
9) Knights and Merchants: The Shattered Kingdom - Tuto hru jsem nikdy nedohrála. Vždy mě nejvíce bavilo postavit si fungující město a sledovat pracující obyvatele. Jakmile ale došlo ke střetu, bohužel jsem vždy podlehla.
10) Ve stínu havrana - Nejdříve jsem několikrát hrála demo, které bylo v jednom z časopisů. Hodně se mi líbila grafika a adventury jsem v té době teprve objevovala tak jsem přemluvila rodiče, aby mi ji za tehdy nemalé peníze koupili.
Zde něco o mé nové PC sestavě:

Procesor Intel Core i5-6500
MSI B150A GAMING PRO - Intel B150
Kingston HyperX Fury Black 16GB
Gainward GeForce GTX 1060
Evolveo K4, černá, bez zdroje