Life is Strange: Before the Storm - Episode 1 - Awake

@kuler91 (23.09.2017 14:16): Jestli ti ten koncept přijde normální, tak faaajn. Já - jak skrze své písemné, tak číselné hodnocení neindikoval nespokojenost, natož aby jsem přímo či nepřímo hru přirovnal k jakémukoliv tělesnému výtvoru. Když klikneš na můj profil a zabrouzdáš lehce dolů, tak uzříš můj obecný hodnotící systém, který ti možná dá hrubou představu o mé předsavě sraček, hoven, chcanek či jiných prdelních synomymů pro takzvané špatné videohry.:)

@pajmič (23.09.2017 12:43): Z tvého předposledního postu jsem nabyl dojem, že to sice není úplně sračka, ale jak sám říkáš, tak furt stejná ptákovina :) ... Což chápu tak, že ani původní hra tě 2x neuzajala ...

Tak co, jaký to je? Obstojí to jako kvalitní hra (když člověk odhlídne od původní hry)?

Přestože z jistých důvodů považuji 1. sezónu Life is Strange za nejlepší herní zážitek mého dosavadního života, tak mi smysl tohoto prequelu dost uniká. Jako jo, až to vyjde komplet, určitě si to zahraju, protože LiS, ale nevím co hra po příběhové stránce nabídne, protože vše již bylo vysvětleno v původní hře. Ale třeba mě o to víc překvapí.