Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Life is Strange: Before the Storm - Episode 1 - Awake

79

Diskuze

« Novější Starší »
Nemá náhodou někdo save po dohrání první epizody ? Mám to rozehrané na PS4, ale aktuálně jsem mimo domov a rád bych to dohrál a nechce se mi hrát první epizoda znovu, budu vděčný :)
@kuler91 (23.09.2017 14:16): Jestli ti ten koncept přijde normální, tak faaajn. Já - jak skrze své písemné, tak číselné hodnocení neindikoval nespokojenost, natož aby jsem přímo či nepřímo hru přirovnal k jakémukoliv tělesnému výtvoru. Když klikneš na můj profil a zabrouzdáš lehce dolů, tak uzříš můj obecný hodnotící systém, který ti možná dá hrubou představu o mé předsavě sraček, hoven, chcanek či jiných prdelních synomymů pro takzvané špatné videohry.:)
@pajmič (23.09.2017 12:43): Z tvého předposledního postu jsem nabyl dojem, že to sice není úplně sračka, ale jak sám říkáš, tak furt stejná ptákovina :) ... Což chápu tak, že ani původní hra tě 2x neuzajala ...
@pajmič (22.09.2017 22:14): A proč to teda hraješ ? Nechápu .. první díl se ti nelíbil a pouštíš se do dalšího ? Sorry, ale tohle mi hlava nebere .. taky bych chtěl mít hodně času na hraní píčovin :)
@rikuhahl (07.09.2017 09:52): Dle mého úsudku, jenž je pochopitelně založen na subjektivních pocitech, je to stále ta stejně solidní hipsterská ptákovina. Mínus manipulace času, ohýbání reality, bez částečných zatmnění slunce a tornád. Ale jakožto někdo, kdo považuje původní sezonu za jednu z nejlěpších her v galaxii si nepochybně užije i toto:))))
Tak co, jaký to je? Obstojí to jako kvalitní hra (když člověk odhlídne od původní hry)?
Přestože z jistých důvodů považuji 1. sezónu Life is Strange za nejlepší herní zážitek mého dosavadního života, tak mi smysl tohoto prequelu dost uniká. Jako jo, až to vyjde komplet, určitě si to zahraju, protože LiS, ale nevím co hra po příběhové stránce nabídne, protože vše již bylo vysvětleno v původní hře. Ale třeba mě o to víc překvapí.