Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Momentálně rozehráno


Profil[center]

Názor na vše je potřeba si vytvořit, tudíž se řídí jen svými vlastními pocity a názory. A jen mrtvé ryby plavou s proudem.
Síň slávy aneb co se zapsalo nesmazatelným písmem do mé paměti :

Arx Fatalis je srdcovka. Od památného sychravého Října roku 2003 kdy vyšla jako příloha na Score, a já se ponořil do světa bez Slunce. Atmosféra byla a je vskutku parádní, ten pocit temnoty a světa který nahání strach v každém temném koutě. Kulty s lidskými obětmi, války mezi lidmi, gobliny a troly. Již zkrátka hned co jsem uprchl z vězení a narazil na zmasakrovanou posádku pevnosti mě zkrátka tento svět učaroval.


Bioshock, hra která ukázala nádherné podvodní město Rapture, zajímavé myšlenky a střety názorů, a představení těch nejhorších monster, zvrácených lidí. Návštěva tohoto místa je děsivá a zárověn nádherná, potkání Big Daddyho a Little Sisters úchvatné, prostředí, využívání plazmidů, obranných systémů, odhalování temné historie a spoustu dalšího mě nehorázně chytlo a zarylo se mi do paměti. Víc netřeba k ponoření se do hlubin. A snad již brzy taky vzlétneme do oblak.


Dragon Age mě chytla už od oznámení, líbil se mi svět, bandu společníků vždy upřednostňuji v RPG hrách, herní doba mě příjemně překvapila, soubojový systém vyhovoval, 6 různých začátků a puvodů jsem uvítal, a putování po Felerdenu mohlo začít. Znovuhratelnost je velká, takže návrat k tomuto kousku je jasný.Datadisk přinesl zajímavé prostředí, trochu upravil možnosti hrdiny, dodal novou partu, opět nabídl zajímavé questy a příběh se odvíjel zase někde trochu jinde, přesto mě opět nezklamal a považuji ho za velmi hodnotný přídavek. Ohledně druhého dílu jsem uvítal že hrdina začal mluvit a jeho činy dávali větší prostor pro vytváření charakteru, kdy už výhružce nevěřil nikdo pokud jste hráli za správňáka, horší to bylo s lokacemi oproti jedničce, ale questy, příběh, hratelnost a svět Dragon Age to táhli dál. Přesto že většina hráčů viděla ve dvojce epic fail Bioware, já ho s chutí dohrál dvakrát a těším se až se tam zase vrátím i s novými DLC. A na trojku se těším hodně, v den kdy výjde rozhodně kupuji.


Trilogie Mass Effect je pro mě srdcová záležitost, díky své provázanosti dílů, postavám a celkové propracovanosti a návykové hratelnosti. Tyhle kousky si prostě zahraji vícekrát a už se těším až opět si prožiji Shepardovo dobrodružství, jen kdyby na to bylo více času.