Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.
Jack_Dark

Jack_Dark

 

Momentálně rozehráno


Herní výzva 2018

  1. "Tehdy to začalo"

  2. "Krize identity" (komentář) Infamous First Light dohráno 7.6.2018

  3. "Lidem vstup zakázán" (komentář) Ratchet and Clack dohráno 27.4.2018

  4. "Hru nezastavíš!" (komentář) Gemini: Heroes Reborn dohráno 4.2.2018

  5. "Nervy z oceli" (komentář) Shadow Warrior 2 dohráno 18.5.2018

  6. "Sousedy si nevybereš" (komentář) Dead Island dohráno 30.1.2018

  7. "Nejen PC živ je člověk"

  8. "V zemi nikoho" (komentář) Blackwood Crossing dohráno 1.4.2018

  9. "Nerozbalený dárek"

  10. "Válka periferií"


ProfilNáruživý sběratel her a zapálený hráč. To je má maličkost. Názor na vše je potřeba si vytvořit, tudíž se řídí jen svými vlastními pocity a názory. A jen mrtvé ryby plavou s proudem.


Aktuálně nejvíc času je vloženo do:

Letošní překvapení


Co bedlivě sleduji a na co se teším:
Brzy snad proběhně kardinální rekonstrukce. Plánovaná na období 2016-2017
Po slabším začátku se hra solidně rozjela a ukázala své kouzlo. Je škoda že tento kousek není na PC, přesto příjemně hra překvapila.


Dohrané na PS 3
Beyond Two Souls
Heavy Rain 15.11.2015
The Simpsons Game
SoulCalibur V

Síň slávy aneb co se zapsalo nesmazatelným písmem do mé paměti :

Arx Fatalis je srdcovka. Od památného sychravého Října roku 2003 kdy vyšla jako příloha na Score, a já se ponořil do světa bez Slunce. Atmosféra byla a je vskutku parádní, ten pocit temnoty a světa který nahání strach v každém temném koutě. Kulty s lidskými obětmi, války mezi lidmi, gobliny a troly. Již zkrátka hned co jsem uprchl z vězení a narazil na zmasakrovanou posádku pevnosti mě zkrátka tento svět učaroval.


Bioshock, hra která ukázala nádherné podvodní město Rapture, zajímavé myšlenky a střety názorů, a představení těch nejhorších monster, zvrácených lidí. Návštěva tohoto místa je děsivá a zárověn nádherná, potkání Big Daddyho a Little Sisters úchvatné, prostředí, využívání plazmidů, obranných systémů, odhalování temné historie a spoustu dalšího mě nehorázně chytlo a zarylo se mi do paměti. Víc netřeba k ponoření se do hlubin. A snad již brzy taky vzlétneme do oblak.


Dragon Age mě chytla už od oznámení, líbil se mi svět, bandu společníků vždy upřednostňuji v RPG hrách, herní doba mě příjemně překvapila, soubojový systém vyhovoval, 6 různých začátků a puvodů jsem uvítal, a putování po Felerdenu mohlo začít. Znovuhratelnost je velká, takže návrat k tomuto kousku je jasný.Datadisk přinesl zajímavé prostředí, trochu upravil možnosti hrdiny, dodal novou partu, opět nabídl zajímavé questy a příběh se odvíjel zase někde trochu jinde, přesto mě opět nezklamal a považuji ho za velmi hodnotný přídavek. Ohledně druhého dílu jsem uvítal že hrdina začal mluvit a jeho činy dávali větší prostor pro vytváření charakteru, kdy už výhružce nevěřil nikdo pokud jste hráli za správňáka, horší to bylo s lokacemi oproti jedničce, ale questy, příběh, hratelnost a svět Dragon Age to táhli dál. Přesto že většina hráčů viděla ve dvojce epic fail Bioware, já ho s chutí dohrál dvakrát a těším se až se tam zase vrátím i s novými DLC. A na trojku se těším hodně, v den kdy výjde rozhodně kupuji.


Trilogie Mass Effect je pro mě srdcová záležitost, díky své provázanosti dílů, postavám a celkové propracovanosti a návykové hratelnosti. Tyhle kousky si prostě zahraji vícekrát a už se těším až opět si prožiji Shepardovo dobrodružství, jen kdyby na to bylo více času.