Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Momentálně rozehráno


Profil

Hry za Retro Klub 
V případě napsaní komentáře si můžete vybrat 2 hry ze seznamu a kontaktovat mě přes SZ.
Kdo dřív příjde, ten dřív mele...

Ageless 
Automachef 
Call of Juarez: Gunslinger 
Comedy Night 
CROSSBOW: Bloodnight 
Deadly Days 
Do Not Feed the Monkeys 
DreadOut  
DreadOut: Keepers of The Dark  
Dungeon Souls
Forged Battalion  
Frog Detective 1: The Haunted Island 
Full Throttle Remastered 
Infested Planet  
Jalopy 
Marooners  
Nomad Survival
Red Solstice 2: Survivors 
Resident Evil: Revelations 2 - Episode 1: Penal Colony  
Retimed 
STAR WARS - Knights of the Old Republic  
Stygian: Reign of the Old Ones 
Subterrain  
S.W.I.N.E. HD Remaster  
Syberia 3 
Turok 
Turok 2: Seeds of Evil 
Unexplored 2: The Wayfarer's Legacy 
Wildfire Po letech bych taky mohl napsat něco o sobě a především o mém vztahu ke hraní. Dětství jsem trávil s vietnamskou kopií NES a prvním PlayStationem i přes fakt, že jsem měl k dispozici PC. V nízkem věku pro mě byl ale přijatelnější gamepad a na PC jsem si tak zahrál občas akorát závodní hry. Když jsem pak začal pronikat více do "master race", trávil jsem čas s real-time strategiemi, které později vystřídala hra Vietcong na dlouhých 6 let každodenního hraní multiplayeru a později se přidala ještě freewareovka TeeWorlds. Téměř úplná ignorace jiných her na PC a konzolích vedla k velké oblibě J2ME her na mobilu, které jsem mohl hrát především ve školních hodinách a s láskou na ně vzpomínám dodnes.

Ke klasickým singleplayer hrám jsem se vrátil v prvním ročníku střední školy, kdy jsem sice opět na několik let propadl další multiplayer hře, kterou byla Dota 2, ale zvládal jsem ji prokládat i jinými hrami. Dnes už dávám přednost hlavně singlům a multiplayeru věnuji čas jen ojediněle. Také se ze mě stává víc a víc konzolista a po několika letech přesvědčení, že PC spolu se Steamem je to nejlepší, co si hráč může přát, se mi už doma ohřály konzole Playstation 4, PSP, Vita, Xbox 360, Nintendo DS a 3DS, na kterých hraju možná i víc, než na PC.


Od her očekávám hlavně silné příběhy a dobře napsané postavy. Uvítám kontroverzní a přehlížená témata, ale nepohrdnu ani obyčejnější zápletkou, pokud to vynahrazuje samotná hratelnost. K oblíbeným žánrům tak patří akční adventury, interaktivní filmy a RPG, hlavně díky zmíněným příběhům, ale rád si zahraju i dobrou plošinovku, third person střílečku nebo bojovou akci. Vesměs jsem ale otevřený všemu, ač třeba horory, sportovní nebo logické hry většinou přehlížím.

Mimo můj herní vkus taky můžete mrknout na ten filmový, občas si něco přečtu nebo kouknu na anime a samozřejmě poslouchám i hudbu. Právě herní hudbu mám mnohem raději než třeba filmovou a tak ji poslouchám poměrně často. Vůbec nejlepší skladatel je pro mě Tomáš Dvořák, ač jeho neherní hudba je podstatně zajímavější.