Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

TeeWorlds

TeeWars

24.05.2006
75
8 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
freeware
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ano

TeeWorlds, dříve známá pod názvem TeeWars, je online multiplayer hra viděná z boku, ve které si zahrajete až proti 16 hráčům. Hra obsahuje oficiální mody DM, TDM a CTF. Najdeme zde 5 druhů zbraní a to: kladivo, pistole, laser, granátomet a brokovnice.

Ve hře hrajete za kuličku, pro kterou si můžete zvolit vzhled a barvu. Každá kulička je navíc vybavena hákem, kterým se lze přichytávat na okolní věci nebo jiné hráče.


Poslední diskuzní příspěvek

Tak dnes jsem narazil na užasný mod a to Battle (Battlefield). Sice i přes to, že je to víc jak pul roku venku je to stale trochu nedodělané, ale svuj učel to plní. Jsou tam auta, tanky, letadla, vrtulníky, čluny, ponorky apod.. Dokonce i všechny classy co známe z BF s jejich zbraněmi jako naváděné rakety, miny, dokonce i netradiční zbraně jako podvodní harpuny a mnoho dalších vychytavek. :) Určitě to stojí za vyzkoušení.. No posuďte sami - Trailer ve videiich. Snad se to v budoucnu dočká více map a lvl systému :)

Nejlépe hodnocené komentáře

  • PC 60
Chvíli vám bude trvat, než se naučíte používat vystřelovací hák, ovšem jakmile se zvládnete plynule pohybovat po úrovni, tak hra začne být velice zábavná. Open source, 8 MB. Vřele doporučeno.

Celkové hodnocení: Dobrá 

(Komentář byl původně zveřejněn v roce 2015 v angličtině na Steamu).
+3