Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.
Ross

Ross

Rostislav • 30 let • Řidič tramvaje • Ostrava (ČR - kraj Moravskoslezský)

Momentálně rozehráno


  1. Nemova říše
  2. Láska nebeská
  3. Volání Cthulhu
  4. Tenkrát v Hollywoodu
  5. Nikdy se nevzdávej!
  6. Ukradené Vánoce
  7. Ve stínu pixelů
  8. Cesta do pravěku
  9. Ztraceno v překladu
  10. V záři reflektorů

Profil

Pozn.: Mily čtenařu / hrači. Profil sem pisal Ostravski. Do češtiny si ho přeložiť musitě sami. :)

Tož kdo sem

Sem hrač?

Sem jeden chachar z Ostravy. Adresu vam ale nědam, ještě by ste mě zmlatili za ty moje komentaře a za hry co sem někdy přidam. Včil robim řidiča lokalky. Hlavně mi v ni něrobtě burdel, bo vas lapnu za fliger a vyrazim do mraza!

Mam rad punk a hry. Taky rad chodim ven (jakože i turisticke vylety) a jsem železnični nadšenec, ale spiš mě zajima doprava celkově. Hodně se mi libi historicke auta. Vyrobene tak do roku 1940, kdy to byly take "krabice".

Co rad hraju?
Mam rad zavodni hry plne destrukce, plne agrese a plne litacich kapot, narazníku a laviček.
Hry typu:
FlatOut: Ultimate Carnage (i dalši dily)
Alarm für Cobra 11: Nitro ( i dalši dily)
Monster Jam

sou jak stvořeny pro mě. Škoda, že včil moc takych her neni.

Semtam, jak se mi nechce ničit plechy, rači ničim lidske hlavy a srce olovem, proto si semtam zastřilam v takych jednoduššich střilečkach typu Counter-Strike. Jistě, že mnou prošly i dily Call of Duty, Grand Theft Auto atp.

A jak mě něbavi střílet do těch pazgřyvcu a demolovat lavičky ve městech a cedule v lesich, tak si zapnu nějaku tu strategiu. Když sem zminil železnicu, tak semtam si dam Trainz Simulator 2009: World Builder Edition. A mam rad tež OpenTTD. Hral sem celkem dost budovatelskych strategií, ale Knights and Merchants: The Shattered Kingdom je fakt srdcovka.

Něsmim zapomenut na legendarni SimCity hry. Ovšem Cities: Skylines je uplně jiny turek. Take něsmim zapomenut na davno zapomenute, ale v mem srci nikoliv, tycoony. Před par lety jsem objevil novy klenot - Transport Fever, i nadledujuci druhy dil. Stavba železnice je fakt skvěla, potem se rad kocham parni mašinou a těmi vagony. Ale nemužu to hrať furt, bo bych ani do roboty nešel.

DH jsem objevil jak začla. Fakt někecam. Mam tu profil už 14 roku a DH tež vznikla v roce 2008. Přiznam se, že sem ji kdysyk moc něrozuměl. Ale už jsem si na DH celkem zvykl.

Proč mam profil na DH?
To je jednoduche. Dřiv sem často hral ruzne hry. A vždy mě tak ňak zajimalo, jak se pišu recenze. No a tu mam vlastně možnosť sdělit lidu, co si o hře myslim. Ňáke moje komentaře, co maji hodně + mě dost těša :) No a par her jsem i přidal, celkem 115 zatim :)

Tož to by mělo byť vše, šak DH neni seznamka :)

V roce 2022 poprve zkušam splniť herni vyzvu. To dam, no ni?
Nezvladl sem :(
Dalši pokus v roce 2024 - letos huste kategorie.

Myslim, že sem hrač :)