Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.
RomcaT

RomcaT

 

Momentálně rozehráno


Herní výzva 2018

  1. "Tehdy to začalo" (komentář)  2. "Krize identity" (komentář)  3. "Lidem vstup zakázán" (komentář)  4. "Hru nezastavíš!" (komentář)  5. "Nervy z oceli" (komentář)  6. "Sousedy si nevybereš" (komentář)  7. "Nejen PC živ je člověk" (komentář)  8. "V zemi nikoho" (komentář)
  9. "Nerozbalený dárek" (komentář)  10. "Válka periferií" (komentář)
Profil

K DH mě přivedl můj manžel, známý VIP uživatel Jumas. Nyní je databáze her stránkou, kterou navštěvuji každý den a mnoho zdejších uživatelů považuji za své přátele.

O mně


Hraní

Moc často nehraji a když už, ráda se vracím k osvědčeným kouskům, ale občas se zažeru do něčeho nového. V poslední době, jsme začala objevovat kouzlo Steamu (díky rikuhahlovi - prý ho místo děkování budu za chvíli proklínat) ;o)
Přiznám se, že když mi doma Jumas začal plnit knihovnu krabičkami s hrami, tak jsem si říkala "kdo z toho bude utírat prach", nakonec jsem do toho spadla taky a oblíbené hry, bych chtěla mít taky ve fyzické podobě na poličce ;o)
Hraní je u mě omezeno tím, že nemohu hrát hry z pohledu první nebo třetí osoby (FPS a TPS). Dělá se mi z toho špatně, takže když nejde nastavit izometrický pohled, mám smůlu. Nejraději mám plošinovky a RPG. Ideálně když je to hodně barevné a veselé ;o)

Oblíbené

Zbožňuji fialovou barvu a měkké chlupaté věci (myslím tím třeba ty plyšové deky a musejí být fialové) ;o)
Co se žánrů filmů týče, tak určitě fantazy a to samé platí i o knížkách. Jsem blázen do seriálů, když jsou fantazy je to super, když nejsou, nevadí, taky je musím vidět ;o)
Prozradím vám jednu úchylku - musím neustále prát. Jak doma nevisí prádlo, jsem z toho nervózní (s žehlením je to horší).
Mám závislost na internetu..hlavně tedy facebook a databáze..a moje největší závislost je Jumas a syn.

Novinkou je, že se nám 5.srpna 2015 narodil syn Martínek. Pokusíme se z něj vychovat správného hráče ;o)

MOJE PRVNÍ ORIGINÁLKA (SRPEN 2012)
TOP 10 HERTOP 8 VÝVOJÁŘŮHerní výzva 2017

1. "To je člen!" - Toby: The Secret Mine
2. "Právě vychází" - She Remembered Caterpillars
3. "Only the best!" - Ori and the Blind Forest
4 "Nad Tatrou sa blýská!" - Kult: Heretic Kingdoms
5. "Rychlovka" - Samorost 3
6. "Šedá myška" - Hexcells
7. "No fujtajbl!" - Blue TOP
8. "Pokračování příště!" - Hexcells Plus
9. "Kamarád doporučuje!" - Posel smrti
10. "Zapomenutý kousek" - NightSky