Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

RomcaT RomcaT

uživatel / 4728 bodů

Momentálně rozehráno


Herní výzva 2017

 1. "To je člen!" (komentář)


  Limbo se mi natolik líbilo, že jsem si musela zahrát i Tobyho, který se mu velmi podobá.

 2. "Právě vychází"


  Pevně doufám, že tento kousek vývojáři stihnou vydat včas, aby se mi do výzvy 2017 vešel. Moc se na hru těším, protože Botanicula i Machinarium a další hry od Amanita Design mě nadchly.

 3. "Only the best!" (komentář)


  Ori pro mě byl jasná volba, barevná skákačka s prvky RPG, to je něco pro mě. Ve čtvrtině jsem myslela, že to vzdám kvůli pasáži run for your life, tu jsem hrála na několikrát a už jsem lovila na netu save, abych to nemusela dělat, ale nakonec se podařilo ;o)

 4. "Nad Tatrou sa blýská!"


  Kult jsme měli s manželem v plánu již delší dobu. Chtěli jsme ho hrát současně, tak doufám, že se nám to povede.

 5. "Rychlovka" (komentář)


  Samorosta jsem měla v plánu a potěšil mě. Určitě se jednou dostanu znovu ke všem dílům. Původně jsem ho měla zařazeno v kategorie "pokračování příště", ale vzhledem k tomu, že jsem ho stihla zahrát v jeden den, udělala jsem si lehké přesuny ;o)

 6. "Šedá myška" (komentář)


  Hrála jsem SquareCells a bavilo mě to. Proto, když jsem viděla, že hra od vývojáře Matthew Brown Games má málo hodnocení, vrhla jsem se na ní jako na první kousek výzvy, aby to náhodou nenapadlo více uživatelů a nedostala se v žebříčku hodnocení výš. Určitě by si to zasloužila, chystám se i na její pokračování.

 7. "No fujtajbl!" (komentář)


  Hru mi doporučil manžel i jeho bratr, zvláště proto, že je rychlá a moje utrpení nebude tak velké.

 8. "Pokračování příště!" (komentář)


 9. "Kamarád doporučuje!" (komentář)


  Manžel mi doporučil Posla smrti, je to jeho oblíbená hra a myslí si, že mě se bude líbit také. Dala jsem tomu šanci ;o) a světe div se, moc se mi to líbilo

 10. "Zapomenutý kousek"


  Měla jsem v plánu si tuhle hru zahrát, takže jsem ráda, že se vejde do výzvy.


Profil

K DH mě přivedl můj manžel, známý VIP uživatel Jumas. Nyní je databáze her stránkou, kterou navštěvuji každý den a mnoho zdejších uživatelů považuji za své přátele.

O mně


Hraní

Moc často nehraji a když už, ráda se vracím k osvědčeným kouskům, ale občas se zažeru do něčeho nového. V poslední době, jsme začala objevovat kouzlo Steamu (díky rikuhahlovi - prý ho místo děkování budu za chvíli proklínat) ;o)
Přiznám se, že když mi doma Jumas začal plnit knihovnu krabičkami s hrami, tak jsem si říkala "kdo z toho bude utírat prach", nakonec jsem do toho spadla taky a oblíbené hry, bych chtěla mít taky ve fyzické podobě na poličce ;o)
Hraní je u mě omezeno tím, že nemohu hrát hry z pohledu první nebo třetí osoby (FPS a TPS). Dělá se mi z toho špatně, takže když nejde nastavit izometrický pohled, mám smůlu. Nejraději mám plošinovky a RPG. Ideálně když je to hodně barevné a veselé ;o)

Oblíbené

Zbožňuji fialovou barvu a měkké chlupaté věci (myslím tím třeba ty plyšové deky a musejí být fialové) ;o)
Co se žánrů filmů týče, tak určitě fantazy a to samé platí i o knížkách. Jsem blázen do seriálů, když jsou fantazy je to super, když nejsou, nevadí, taky je musím vidět ;o)
Prozradím vám jednu úchylku - musím neustále prát. Jak doma nevisí prádlo, jsem z toho nervózní (s žehlením je to horší).
Mám závislost na internetu..hlavně tedy facebook a databáze..a moje největší závislost je Jumas a syn.

Novinkou je, že se nám 5.srpna 2015 narodil syn Martínek. Pokusíme se z něj vychovat správného hráče ;o)

MOJE PRVNÍ ORIGINÁLKA (SRPEN 2012)MŮJ ŽEBŘÍČEK TOP 10