Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.
Martin • 33 let • ČR - kraj Ústecký

Momentálně rozehráno


Profil

Herní výzva 2016


Ještě nevím co všechno za hry dám, ale určitě to bude stát za to :D
Hraji na Hard mod s komenty a položka číslo 9 musí být alespoň 20 let stará hra, aby to bylo zajímavější :D
Podtržené hry mám již dohrané.

List zvolených her:

1) Mafia III + Komentář
2) Overwatch + Komentář
3) The Cat Lady + Komentář
4) Dex + Komentář
5) Super Hexagon + Komentář
6) Warcraft III: Reign of Chaos + Komentář
7) Hare In The Hat + Komentář
8) Trilby: The Art of Theft + Komentář
9) I Have No Mouth, and I Must Scream + Komentář
10) Rebel Galaxy + Komentář

VŠE DOHRÁNO!


Průběh výzvy:
16.1.2016 Prozatím nemám splněno nic :( okolnosti mi nedovolují plně naplnit mé hráčské povinnosti ... musím si v práci domluvit dovolenou.

19.1.2016 První dohranou hrou z výzvy se stalo Dex. Ke konci se mi objevil menší bug, ale díky své pevné vůli a googlovacím schopnostem jsem byl i přes to schopný tuto hru dohrát :).

22.1.2016 Dohráno Super Hexagon na první dvě obtížnosti. Docela to dalo zabrat. Pokud budu předpokládat, že každá obtížnost se dá brát jako samostatná kampaň, tak bych mohl tuhle hru použít ve výzvě pod #5 nebo #7.

26.1.2016 Dohráno Rebel Galaxy. Z trailerů působila, že by mohla mít zajímavé charaktery a nějaký ten příběh. Výsledek spíše zklamání, ale co se týče vesmírných soubojů, tak nemám výhrady. Po pár hodinách jsem si pustil audioknihu z vesmírného prostředí, takže tenhle nedostatek mi dále nijak nevadil :).

21.2.2016 Dohráno The Cat Lady. Hra, která prostě byla až příliš často zmiňovaná různými lidmi a na různým místech, jako skutečně kvalitní adventura, než abych jí i nadále opomíjel. Adventury nehraji skoro vůbec, ale tuhle dost možná dám někdy zase znovu.

28.2.2016 Dohrány kampaně za lidi, orky a elfy ve Warcraft III: Reign of Chaos. Koment jsem napsal už dávno, takže alespoň tady mám o práci méně :D.

29.2.2016 Dohráno Trilby: The Art of Theft. Další z her, které jsem se už hrozně dlouho chystal dát, takže jsem rád, že mě tahle výzva konečně k ní přinutila :D rozhodně must play záležitost pro každé fandu stealth plošinovek. Dohráno za jeden den, ale stejně to raději hodím do freeware kategorie, mám obavy, že další freewareovku hned tak nedohraji.

18.4.2016 Dohrána Hidden object hra Hare in the hat. Budu jít muset přidat do databáze, abych mohl napsat komentář ... Dohráno za jeden den, ale zároveň je to i hra, kterou bych normálně rozhodně nehrál, takže do půjde do jedné z těchto kategorií.

3.6.2016 Odehráno přibližně 40 hodin v Overwatch + asi 30 hodin v betě, takže budu hru považovat za dohranou hru z roku 2016.

10.10.2016 Ani po 4 měsících nedohrané zbylé 2 hry, které potřebuji pro dokončení výhry ... viním Overwatch ...

12.10.2016 Tak mi to nedalo a zkusil jsem novou Mafii III. Trochu se podezřívám, že jsem jí dohrál jen, abych měl dohranou konečně nějakou hru, která začíná na "M". Napsal jsem i koment, který se dá brát jako obhajoba, proč jsem téhle prasárně nedal jen 20% ...

25.12.2016 Pár dní před koncem roku dohráno I Have No Mouth, and I Must Scream :) tak jsem to zvládl a všech 10 her dohráno.