Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Hare In The Hat

21.12.2014
23.12.2014
01.04.2015
55
2 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

Hare in the Hat je 2D "point and click" adventurou s "hidden object" elementy původně vydanou pro mobilní telefony.

Vaším úkolem je osvobodit nebohého králíka, který byl uvězněn zlým kouzelníkem. Celá hra se odehrává v jediné místnosti, sloužící jako odkladiště kouzelným předmětů, ve které postupně procházíte jednotlivé puzzle a využíváte vodítka k záchraně králíka z klobouku.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

  • PC 60
Hare in the Hat je první hidden object hrou, kterou jsem kdy dohrál. Tenhle žánr her mě vždy poměrně lákal, ale nikdy jsem se k němu příliš neměl. Celkově se vyznačuje pěkně nakreslenou grafikou, která mě vždy zaujme. Bohužel gameplay založený na hledání schovaných věcí na obrazovce a jejich smíchání dohromady mě vždy až příliš rychle omrzí. Mezitím co klasické adventury sází i na další prvky, než jsou jen hádanky (například dialogy a postavy), tak alespoň těch pár hidden object her, které jsem hrál, byly založeny především na hledání věcí na obrazovce a příběh dopředu táhla jen jedna velká záhada, kterou se snažíte rozluštit. Jediný důvod proč jsem Hare in the hat pravděpodobně dohrál je jeho krátkost a poměrně chytlavé hádanky. Pokud dám některou hidden object hru znovu, pak to pravděpodobně bude další s podobným formátem, kdy jste přímo v jedné místnosti ve které něco řešíte/hledáte, místo nějaké delší hry s rádoby adventurními prvky.
+5