Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Street Fighter IV

Street Fighter 4

75
44 hodnocení Platformy
Žánr:
akce > bojová *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ano
Datum vydání:
18.07.2008 Arcade
17.02.2009 PS3X360
07.07.2009 PC
Vývojáři:
Capcom Co., Dimps (sekundární)
Oficiální stránky:
http://www.streetfighter.com/
Street Fighter IV je volné pokračování jedné z nejpopulárnějších 2D původně arkádových bojovek na světě. První verze této hry vyšla už v roce 2008 v Japonsku na mincovních automatech. O rok později pak na Xboxu 360 a PlayStation 3 a se skluzem několika měsíců i na PC. Počítačová verze je obohacena o lepší grafické zpracování, díky použití nejnovějších vizuálních shaderů.

Čtvrtý díl čerpá především, po hratelnostní stránce, z nejpopularnějšího druhého dílu této série. Zahrát si proto budeme moci za známou patnáctku bojovníků z celého světa, ke kterým se připojí i čtyři zbrusu noví vyzyvatelé.

Najdeme zde, jak klasické příběhové souboje o ovládnutí světa, tak i multiplayer, který nabízí samostatný internetový port, díky němuž najdete vyzyvatele během pár vteřin bez většího čekání.


Poslední diskuzní příspěvek

Sinister: S analogy to nehraj, hraj to na d-padu. Pokud bys mel ovladac s plovoucim d-padem, bylo by to lepsi, ale klasicky xboxovy funguje…

Nejlépe hodnocené komentáře

  • PC 85
Dlouho jsem hledal na své PC hru u které bych mohl vypnout a proste se odreagovat. Klasická mlátička mi na PC už dloooouho chyběla a série MK je již pro mne moc ohraná a stará. Proto mne VELICE potěšil SF IV který vypadá dobře a dokonale mi vyhovuje.

Pro: konečně mlátička co není jen pro PS/XBOX, velký výběr postav, pěkná grafika (můj subjektivní názor)

+4