Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Momentálně rozehráno


Profil

Můj herní život tvoří převážně akční věci (open worldy, fps atd) a adventury. Ale jsem schopen si víceméně zahrát cokoli, když mne to dokáže zabavit. Ale vyloženě nehraji multiplayerovky, na ty nemám čas ani mne to nikdy nebralo a strategie často taky nevyhledávám.

Jinak hodnotím hry co jsem opravdu dohrál, už mám za sebou značnou část života a jelikož člověk stárne, tak je na čase zase oprášit pc sestavy a konzole a vrhnout se do světa videoher a dohrát to, co jsem opomíjel či na co jsem zapomněl.

Mé hodnocení se snažím brát z mého úhlu pohledu co si o hře myslím, nesnažím se o popis hry co to je a jaký je příběh jelikož popisek hry už existuje a nepotřebuji být v časopise nebo na obalu. Snažím se být objektivní a je to jen čistě můj názor, chápu, že sto lidí a sto chutí takže když bude mít někdo jiný názor, naprosto to chápu.

Jinak co se týče jiných kulturních vyžití tak mám i profil na čsfd (Nix) a jsem fanda akčních filmů ale rád koukám i na wrestling. Jinak dřív jsem hodně navštěvoval i koncerty, teď už jich vzhledem i k rodinnému životu tolik nenavštěvuji, ale občas, když se vyskytne něco co jsem ještě neviděl, tak se tam objevím. Z hudby poslouchám metal (nu-metal, core, death atd...) ale poslechnu si i hip hop či rap.
Toť vše. Až bude čas prdnu sem i své oblíbené postavy a budu se snažit vymyslet něco zajímavého.
Dohrané hry:
2023