Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Batman: Arkham Knight - GCPD Lockdown

62
14 hodnocení Platformy
Žánr:
akce > 3rd person akce *
akce > bojová
akce > stealth akce
Forma:
placená hra
Rozsah:
rozšíření
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
29.09.2015 PS4XOne
28.10.2015 PC
Vývojáři:
Rocksteady Studios
Oficiální stránky:
https://www.batmanarkhamknight.com
Príbeh tohto krátkeho DLC sa odohráva po udalostiach Batman: Arkham Knight, kde sa chopíte role vždy optimisticky naladeného Nightwinga. Ten sa tentokrát snaží zabrániť plánovanému úteku Penguina z G.C.P.D. Počas tejto misie mu bude cez vysielačku asistovať aj Lucius Fox.

Nightwing používa v boji svoje obľúbené, elektrinou nabité palice s ktorými dokáže rozdať niekoľko rán protivníkom. Ani on sa však nezaobíde bez tichého postupu, nakoľko v priamom boji až tak veľa nevydrží.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

  • PC 70
Arkham Episodes je série krátkých příběhových DLC ke hře Batman Arkham Knight, situovaných většinou před událostmi hlavní kampaně hry.

V hlavní roli GPCD Lockdown je tentokrát Nightwing spolu se vzdálenou asistencí Luciuse Foxe. Oba se společně snaží eliminovat Tučňáka, alias Cobblepota. DLC je opět velice krátké a herní doba, jež závisí na vašich dovednostech, trvá asi 30 minut.

Po úvodním zahřívacím souboji se snažíte infiltrovat budovu. Nejprve bojujete v exteriérech kolem budovy a následně hledáte spínače v nepřáteli zamořené budově, v níž se uplatní vaše stealth schopnosti. A nakonec polapíte samotného Pinguina. Nightwing bojuje takřka identicky jako Batman, tudíž hratelnost je v podstatě stejná jako kterákoliv jiná mise s Batmanem. DLC tak ničím nevyčnívá a nic originálního v něm nečekejte. Jako součást Season Passu krátkodobě zabaví, avšak samotný bych si jej určitě nekoupil.

Pro: Docela zajímavé mise.

Proti: Krátké. To samé jako charakter Batmana

+14