Batman: Arkham Knight - Red Hood Story Pack

04.08.2015
28.10.2015
01.12.2023

rozšíření

Príbeh menšieho DLC sa odohráva po udalostiach v Batman: Arkham Knight. Je situovaný do Gothamu, kde sa Red Hood snaží vypátrať zločinca Romana Sionisa aka Black Maska. Dej sa odohráva prakticky len na troch menších miestach, kde máte za úlohu postupne zlikvidovať všetkých strážcov a nakoniec aj ich šéfa.

Red Hood sa od ostatných hrateľných postáv líši nielen trochu odlišným spôsobom boja ale aj tým, že využíva smrtiace prostriedky. Kým napríklad Batman protivníkov omračuje, Red Hood im rovno láme väzy. K tomu využíva aj dvojicu ručných pištolí.

Arkham Episodes je série krátkých příběhových DLC ke hře Batman Arkham Knight. Tentokrát se události odehrávají až po ukončení hlavní kampaně hry.

Red Hood se v příběhu, dá-li se děj příběhem nazvat, snaží najít padoucha jménem Black Mask a překazit jeho výnosné kšeftování se zbraněmi. DLC nám nabízí pouze tři pasáže - úvodní poměrně rozsáhlý souboj, stealth misi a finální bitku s likvidací Black Maska. Takže rozsahem nic světoborného.

Hlavní devizou je ovšem hlavní postava - Red Hood, který se poněkud vymyká zavedeným sluníčkovým trendům arkhamské série, v níž kladní hrdinové nezabíjejí, ale pouze protivníky uvádějí do sladkého bezvědomí.

Red Hood se s ničím nemaže a za pomoci duálního komba pistolí neváhá a bez skrupulí střílí a poražené zločince doráží jako na popravě zastřelením. Principy hratelnosti základní hry zůstávají stejné, ale nový charakter jim svou brutalitou dodává příjemné okořenění a částečnou změnu herního stylu. Bavil jsem se skvěle.

Pro: Red Hood. Změna herního stylu. Brutalita.

Proti: Krátká herní doba