Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Momentálně rozehráno


Profil

Jméno: Ivan
Pohlaví: Muž
Rasa: Člověk
Úroveň: 36
Povolání: PC hráč, táta a basák
Přesvědčení: Dobro
Specializace 1: Kompletista a lovec achievementů
Specializace 2: RPG, strategie, adventury a Fender Jazz Bass

Mých top 5 her:
1. Jagged Alliance 2
2. Hidden & Dangerous 2
3. Heroes of Might and Magic 3
4. Original War
5. Posel Smrti

Narodil jsem se v roce 1987 a k hraní jsem se dostal v roce 1999, kdy se u nás doma objevil první počítač. V té době jsem se začal zajímat o aktuální hry, ke kterým se do dneška rád vracím. Už od počátku jsem byl hlavně PC hráč a těžko se to někdy změní. Rád ovládám hry pomocí klávesnice a myši a rád si večer zahraju normálně u stolu ve svým herním koutku.:-) Na PC hraní mám rád především svobodu. Svobodu výběru hry, kterou si chci zrovna zahrát. Nejsem limitován tím, jakou konzoli mám a jaké hry má aktuálně v nabídce. Jelikož hraju spíš starší hry než aktuální hity, dostanu často chuť si zahrát klidně i dvacet třicet let starou hru.

Jak hodnotím? U her je pro mě nejdůležitější zábavný a návykový gameplay, soubojový systém a vylepšování postavy. Jelikož se snažím hry maximálně vytěžit, všechno prozkoumat, objevit a získat, dávám přednost hrám spíše lineárnějším. Příběh pro mě není důležitý téměř vůbec, různé volby a rozhodnutí mě spíš odrazují a fakt, jestli je daná hra něčím nová, originální a přichází s nějakými neokoukanými prvky, mě rovněž nezajímá. Opravdu dám přednost osvědčenému a zábavnému. I proto se rád vracím ke starším hrám, remasterům a novým hrám ze staré školy.:-)
Diskuze uživatele

Doposud zde nikdo nediskutoval.