Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Desperados III

--
0 hodnocení Platformy
Žánr:
strategie > real-time strategie *
akce > taktická akce
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
Prozatím neoznámeno
PCPS4XOne
Vývojáři:
Mimimi
Oficiální stránky:
http://desperadosgame.com
Třetí díl série taktických strategií a čtvrtá hra celkově, to je Desperados III, jež tentokrát nemá na svědomí již zavřené studio Spellbound, ale Mimimi, tedy vývojáři titulu stejného ražení Shadow Tactics: Blades of the Shogun. Hra se odehrává v prostředí Divokého západu kolem roku 1870 a hráč navštíví města, kaňony či bažiny, a to ve dne i v noci.

Mezi pěticí ovládaných postav, z nichž každá disponuje specifickými schopnostmi, nechybí starý známý pistolník John Cooper, odstřelovač Doc McCoy nebo svůdná Kate O'Hara. Mexického banditu Sancheze zde nahrazuje hromotluk Hector, který má sílu za dva a jistě najde své uplatnění i jeho past na medvědy. Novou členkou týmu je také Isabelle Moreau, jež ovládá voodoo a k odlákání nepřátel využívá svou kočku.

Hra nabízí více možností dokončení jednotlivých misí a upřednostňuje spíše tichou likvidaci nepřátel, před zběsilou akcí. Užitečnou pomůckou je možnost zobrazení dohledu nepřátel, před nimiž se lze schovat v řadě úkrytů, jako jsou domy či různá křoviska. Často využívané bude jistě také ukládání pozice tak, aby bylo dosaženo kýženého výsledku.


Poslední diskuzní příspěvek

Ouch..postava co má schopnosti jak Emily z Dishonored 2. To byl panečku skvělý nápad.. :-D…