Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Momentálně rozehráno


 1. Nemova říše
  DAVE THE DIVER 
  HC: Dave pod hladinou standardně řídí skůtr, díky DLC je možné ovládat i loď
 2. Láska nebeská
 3. Volání Cthulhu
  Blasphemous 
  HC: Hlavní postava je členem náboženského hnutí "Brotherhood of the Silent Sorrow".
 4. Tenkrát v Hollywoodu
 5. Nikdy se nevzdávej!
  Hi-Fi Rush 
  HC: Hlavní hrdina má prostetickou ruku.
 6. Ukradené Vánoce
 7. Ve stínu pixelů
 8. Cesta do pravěku
 9. Ztraceno v překladu
  Blasphemous 2 
  HC: Španělština
 10. V záři reflektorů

Profil

Narodil jsem se v roce 1994 a léta jsem byl výhradně PC hráčem. Jak přibývalo kancelářké práce, tím ubývalo chuti vysedávat po práci u počítače, a tak se ze mě chtě nechtě stal konzolista. Hraní na PS5 ředím Steamdeckem, který prakticky odstranil všechny důvody, proč vlastnit desktop. Jednoduchý hardware pro komplexní hry - to je moje DNA.

Při hodnocení hry je pro mě na prvním, druhém i třetím místě samotná hratelnost a herní mechanismy. Pak mě zajímá příběh a smysluplnost zážitku.

Většinou hrávám převážně adventury, puzzle hry nebo menší nezávislé projekty, občas RPG hry nebo horrory. Skoro z principu nemám rád akční hry a open-worldy, protože jejich kvality jen málokdy dosahují alespoň uspokojivé úrovně kvality, co se týče mých preferencí.

Cože? Jestli bych si nechtěl zahrát nový Assassin's Creed, Call of Duty, FIFU nebo Horizon? A nemůžete mi prosím raději uříznout obě ruce?