Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.
  1. Novinky z domova
  2. Cesta do středu země
  3. Ticho jako v hrobě
  4. Zvířecí instinkt
  5. Na vážkách
  6. Svaz spokojeného hraní
  7. Hippokratova přísaha
  8. Rodina nadevše
  9. Vzkaz ze záhrobí
  10. Vzhůru do oblak

Profil

Narodil jsem se v roce 1994 a léta jsem byl výhradně PC hráčem. Jak přibývalo kancelářké práce, tím ubývalo chuti vysedávat po práci u počítače, a tak se ze mě chtě nechtě stal konzolista. Hraní na PS5 ředím Steamdeckem, který prakticky odstranil všechny důvody, proč vlastnit desktop. Sbohem obří kraksno pod mým stolem, do které si směšné děti vlepují RGB pásky a každý rok utrácejí výplaty rodičů za novou kartu. Tyto pozemské problémy jsou už dávno za mnou, jednoduchý hardware pro komplexní hry - to je moje DNA.

Při hodnocení hry je pro mě na prvním, druhém i třetím místě samotná hratelnost a herní mechanismy. Pak mě zajímá příběh a smysluplnost zážitku.

Většinou hrávám převážně adventury, puzzle hry nebo menší nezávislé projekty, občas RPG hry nebo horrory. Skoro z principu nemám rád akční hry a open-worldy, protože jejich kvality jen málokdy dosahují alespoň uspokojivé úrovně kvality, co se týče mých preferencí.

Cože? Jestli bych si nechtěl zahrát nový Assassin's Creed, Call of Duty, FIFU nebo Horizon? A nemůžete mi prosím raději uříznout obě ruce?