Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Immortals: Fenyx Rising

75
1 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

Oblíbeným trestem řeckých bohů je svržení do hlubin Tartaru, což se považuje za jeden z nejpřísnějších trestů vůbec a jedním z takových potrestaných je i obr Týfón. Ovšem jak už to tak bývá, nic není věčné a jeho nahromaděný vztek se jednoho dne musí obrátit proti lidstvu na povrchu. Týfón tak dokáže seslat na povrch značné množství příšer, které komplikují život všem a v takových chvílích je potřeba hrdina, který se novému zlu postaví. V tomhle případě je to Fenyx, polobohyně, případně polobůh, chcete-li, která je jedinou šancí, jak se s novými problémy vypořádat. Na její cestě ji však dělá doprovod humorné vyprávění boha Promethea směřované k Diovi, kteří si neodpustí komentovat její činy na každém kroku.

Immortals Fenyx Rising je mimo jiné hra od tvůrců Assassin's Creed: Odyssey, což je jednak patrné vzhledem k zasazení a tvůrci tak čerpají již z probádaných vod, ale také částečně ze samotné hratelnosti, která se od zmíněné série lehce přebírá. Ovšem nejvýraznější vliv na hru jisto jistě měla série The Legend of Zelda, především pak díl Breath of the Wild. Od Immortals tak můžete očekávat otevřený svět Golden Isle, nabízející rozmanité prostředí, spoustu nepřátel inspirovaných řeckou mytologií a především logické hádanky všeho druhu.

Samotná Fenyx je upravitelnou postavou, tudíž lze z ní udělat také muže, nicméně jak již bylo zmíněno, o vyprávění se stará dvojice bohů a Fenyx tak není zrovna nejbarvitějším charakterem. Její schopnosti ji zajišťují svižný pohyb po mapě a mimo šplhání, ovládání značného množství zbraní nebo jízdu na koni tak dokáže také létat, což lze využít nejen při soubojích, ale také při plnění různých hádanek. V průběhu hry se může také učit novým schopnostem v boji či třeba připravovat lektvary.


Poslední diskuzní příspěvek


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.