Dekuju za radu.
Nevěděl byste jak sebrat luk v pokladnici? Premistujeme bednu... zatím bez vysledku
Ahoj. Nevěděli byste někdo, jak pokračovat u hry Immortals Fenyx Rising : Fenyx se dostal na kopec a má prozkoumat oblast z vhodně vyvýšeného místa. Jde o začátek hry. Mám podržet tlačítko "R" pro byszrozrakost . Jaké je to tlačítko? Zkusil jsem všechny a nic. Nelze ani nikam dále jít. Jak zapnout bystrozrakost? Není to špatný překlad do češtiny? Děkuji za radu. Tom
@veselykralicek (30.03.2023 08:57): Jo to bude ona ta příručka, je k ni přiložená i velká mapa.
Ta replika přilby je jen taková malá a bylo to prodávané zvlášť jako nějaký merch, ani nevím jestli to je posvěcené UBI.
O sberatelku jsem taky neměl zájem, mně moc edice s figurkami nesedí :)
@veselykralicek (30.03.2023 13:42): Synovec, 8 let. Zvládl Uncharted 4 (u starších bojuje s mířením, není tam autoaim) a Spiderman. Těšíme se až vyjde dvojka. Každopádně dokáže blbnout i v Horizon Forbidden West, přesto mám pocit, že chybí nějaká taková hra, kde může chodit světem, něco si odemykat a kydlit, aniž by to po něm chtělo něco číst apod.. tohle byl před cca rokem a půl docela nešťastný vánoční dárek. :D
@Charllize (29.03.2023 20:48): DLC mám taky, teda ty velký, všelijaký ty doplňky ne, a pak snad jen tu ofiko příručku tu velkou vázanou knihu. Jako ta super edice se soškama mě taky lákala, ale zaprvé to bylo dost peněz a za druhé co taky s tím, že jo.:-D V bytě.:-D

Nehledě na to, že u snad snad ani nebyla ofiko v distribuci a ze zahraničí se mi to už tuplem tahat nechtělo.:-D
@veselykralicek (29.03.2023 16:02): Ja taky AC nikdy nehrál, až s Origins jsem tomu dal šanci a vlastně se mi ty poslední tři dily líbí. Pořád zvažuju jestli je lepší Odyssey nebo Valhalla. A Fenyx byl právě hra kterou bych asi ani nezkusil nebýt těch tři AC, protože jsem na UBI tvorbu koukal hodně skrz prsty.
Vlastně jsem asi taky velký fanoušek Odyssey, z ničeho nic mám doma, speciální edici s mapou atd, oficiální příručku, repliku přilby, hodiny na stěnu s motivem AC Odyssey a všechny dlc :D
@Charllize (29.03.2023 13:39): no, hlavně Fenyx byl poslední hra, kam dělali češtinu, pak začali šetřit i tam (fail s vypnutím serverů Might & Magic X: Legacy radši ani nekomentuju). A hru jako takovou jsem si nad míru užil, nejvíc mi tam asi vadil ten mikrotransakční bordel..

Uni by asi potřeboval nějakou pecku, která by se prodávala jak rohlíky. Každej by ji hrál, každej by si ji koupil q hlavně aby jim vydělávala pořád. Což je model, se kterým úplně nesouhlasím, no..

Ono řešení by možná taky bylo nehrát od nich úplně všechno a pak nadávat, že je všechno stejný. Třeba já jsem od nich hrál jedinýho asasina, a to Odyssey a za mě pecka. Jedna z mých top her vůbec. Ale neřeším, že jsem ty mechaniky už viděl stokrát v jejich předchozích hrách.. Far Cry jsem nehrál žádný..
@Charllize (29.03.2023 13:39): EA má vždycky záchranu v podobě EA Sports. Ubisoft má jen Assassiny, a to jsem zrovna včera četl, že Mirage posunuli, ač ještě ani neoznámili datum vydání. Hádám, že to letos ani nevyjde. Nehledě na to, že Ubi mají podstatně nižší hodnotu než EA.

Já bych byl rád, kdyby je někdo koupil a dělal s jejich značkami něco pořádného. Zrovna Ubi jsou v posledních letech úplná žumpa bez špetky nápadu totiž.
@Fritol (29.03.2023 13:23): Aha, no fajn. Asi bych jim tu dvojku i koupil nejspíš, rozhodně radši než toho Mirage Credo Wragowo, kde mně ten návrat ke kořenům nezajímá.

UBI je moloch a určitě nějakou dobu pojede klidně jen setrvačností a krácením projektů. EA taky padala do sraček a pořad tu je a nikdo ji nekoupil. Osobně bych byl radši kdyby je nikdo nekupoval, je to pak často ještě horší :)
@Charllize (29.03.2023 13:18): Údajně bude a dělá se na tom. Jedna z těch mála chystaných her, co prej ještě nezrušili. Paradoxně si i dost pochvalovali prodeje na Switchi, takže to nevypadá, že by jim přítomnost Zeldy škodila.

Ale u dnešního Ubisoftu těžko říct. Co měsíc jsou zprávy co zas všechno posunuli a zrušili. Já jen čekám, kdy je někdo koupí. Očividně jsou totiž těžce v háji.
Já Fenyxe vydržel hrát mnohem dýl než Breath of the Wild. Sice mně to pak lehce umořilo UBI repetetivností a odložil to, ale zas se k tomu vrátím. Svého času se taky říkalo ze Fenyx je lepší než Valhalla, ovšem to spíš vypadá že se nad ním zavřela voda a pokračovat se asi nebude.
@Fleasfan (28.03.2023 16:27): Hádám, že na herní mechaniky nejde mít patent a spíš se tam bude posuzovat celková podobnost hry. Holt jak se říká, když dva dělají totéž, není to totéž:)

@veselykralicek (28.03.2023 23:12): Já to hrál po Zeldě a to asi hůř, odhadem je tak 60-70% převzato a liší se to především v zasazení (fantazie vs bájné Řecko). Vnímám to asi jako když si v cizině dáš 10/10 místní jídlo, pak se vrátíš k nám, máš chuť na to samé tak zajdeš do lokálu. Je to podobný, taky si na tom smlsneš, jenom to už není tak vymazlený. Samozřejmě se ale může stát, že kdo měl nejdříve to naše a pak ten originál, tak mu nebude po chuti.
@Śygauras (28.03.2023 18:29): to je těžký, když jsi to nehrála.:-D

Já jsem to hrál (a ještě budu) a musím uznat, že je to pecka. Boduje to hlavně zasazením, které mi je dost blízké.

Na druhou stranu jsem ale Zeldu nehrál (anžto nemám na čem), takže to nemůžu porovnávat. Kdybych ji hrál, dost možná budu vnímat Immortals jako kopírku a tak odvařenej bych z něj nebyl..
@veselykralicek (28.03.2023 18:19): Ale jo, škrtnul. Je to krásně udělaná hraa má určitě co nabídnout. Já tu hru mám ráda (nehrála jse ji ještě, jen sleduju videa a strýmy) a navíc autoři sami inspiraci Zeldou přiznaly a Nintendo ani nepíplo.
I kdyby daly Zeldu na PC tak má Immortals velkou šanci zaujmout protože je to dost jiná hra.
Kdybych měla hodnotit tak dám v klidu 90% bez zaváhání.
@SimonEndt (26.12.2022 15:57): Teď jsem to začal hrát a říkám si, že být šéf Nintenda, tak je zažaluju :D A kdo ví, jestli se tak i nestalo. Některé herní mechaniky, třeba lezení po stěně, jsou stejné co do zvuků a animací, včetně ubývající staminy atd
@Charllize (27.03.2023 19:19): Dej si ceny v korunách. Koukal jsem teď, že v eurech je to 80%. Buď si myslí, že jsme země třetího světa nebo je to price bug. :D Spíš to druhé, takže bych kupoval dokud to je aktivní.
Stylizace, vypravení formou satirické komedie a že to je absolutní ripoff The Legend of Zelda: Breath of the Wild akorát v bájném Řecku, to beru jako velké pozitivum, ale to ovládání je někdy podobně příšerný jak Princ of Persia (kamera lítá sem a tam, postava nereaguje na ovládání) a některé puzzly, kde člověk po 5 vteřinách přijde na řešení, ale přesto musí 10 minut skákat sem a tam s dřevěnou krabicí přes bodáky a lasery je místy čiré utrpení. Chápu Ubisoft, že viděli potenciál v kopii Zeldy a vlastně to docela i dobře funguje, akorát by to chtělo ještě doladit herní mechaniky, level design a co jsem četl tak podporu na Steam Deck. Rád jsem si to zahrál, ale rozhodně se k tomu už nevrátím. I přesto ale budu doufat, že vznikne něco podobného, kde se poučí z chyb.
Momentálně za nějakých 400 korun na Switch. Těm, co nehráli, doporučuji zkusit :)
Nějak mě to začalo po odkrytí všech map kromě jedné často padat v ps5 na oba grafické módy dělá vám to taky? Vždycky na mapě to spadne
@Ingram (19.02.2021 15:44): Zvolit muzes ze spousty jinych obchodu, jen to proste neni na Steamu no. Spousta lidi si jiste v minulosti casto stezovala na to, ze u preprodejcu klicu nejsou ubisofti hry v podobe steam klicu ale ubi klicu. Co si to Ubisoft dovoluje, ze podporuje vlastni platformu, ze? Jako klidne mohl Ubisoft hry na Steamu proste zdrazit s tim, ze chteji za sve hry spravne penize. Bylo by zajimave to sledovat. Nebo kdyby k tomu Ubisoft pridal jeste to, ze na Steamu sve hry nebude prodavat se slevou v zadnem z vyprodeju, ale v jinych obchodech ano. To by bylo halo. :D
@Ingram (19.02.2021 15:44): Ani ne, Ubisoft si přechod na Epic pochvalují. Tedy minimálně u Division 2 tomu tak bylo a vzhledem k tomu, že v tom pokračují, tak asi sami vědí, co je pro ně výhodnější. Kor když tam mají víc peněz z prodeje a stejně se ty hry spouští přes UPlay. I na tom Steamu se dřív jejich hry musely spouštět přes UPlay, tudíž požadovat od nich vydání na Steamu nedává smysl tho.
Konečně taky jednou něco originálního od Ubisoftu a ono to není na Steamu. Nevím zda si to vydavatelé uvědomují, ale podle mě tahle nesvoboda volby herního klienta/obchodu je dobrá tak akorát na nepřímou podporu pirátství.
Já mám rozehráno, ale skočila mi do toho nová liga v POE, takže jakmile udělám challenge, tak se zase vrátím v singleplayerovkám, už se mi ty hry kupí, dost mám rozehráno, dost chci hrát a den bohužel není nafukovací .. :D

Z toho co jsem zatím odehrál, tak mě hra baví daleko víc, než AC Valhalla (což je mrzuté, na Valhallu jsem se hodně těšil). A nevadí mi ani grafická stylizace.
@FildasCZ (16.02.2021 21:21): hram a je to fakt navykove :) vsade je strasne vela drobnych hlavolamov, truhliciek a mnozstvo dungeonov. Uz mam v tej hre cez 60 hodin, takze al chce clovek vyzobat fakt vsetko, tak tp nejaky cas trva. V kazdpm pripade sa ale rozhodujem ci pokracovat v nastolenom tempe a zbierat kazdy poklad alebo proste uz len pokracovat v pribehu, kedze moja postava je takmer uplne vylevelovana max. Za seba tu hru urcite odporúčam. :)
Já si hru koupil na Epicu s kuponkem takže mě vyšla na 740 Kč :) pohoda... a zatím se bavím good hra :D
Pokles nejnižší ceny o 600 během týdne. :D Watch Dogs je na tom podobně... To smrdí průserem. Ne že bych jim to přál teda, ale přeju jim to. Škoda, že Valhalla byl takový úspěch.
Mám ještě pár dní v ubisoft+, tak jsem si řekl, že tohle zkusím, když to vypadá trochu originálněji. No asi po hodině se moje dojmy dají shrnout asi tak, že by ubisoft měl přestat dokola dělat stejnou hru. Tohle se hraje jako přeskinovaný nový assassins creed s trochu lepší mobilitou díky těm křídlům ...

No nic jdu hledat něco jiného k hraní, než vyjde cyberpunk :D
@Fritol (26.11.2020 15:09): Chtěl jsem, snažil jsem se, ale i když tam mám několik her (některé koupené i v den vydání) zjistil jsem, že mě prostě nebaví hrát přes Epic launcher :D Takže se snahou končím a Immortal pořizuju na PSko :D
Tohle se stejně vyplatí na Uplay, budou k tomu zase in-game bonusy na Uplay Shopu, i když jim to teďka nějak blbne.
@Drolin (23.10.2020 13:34): Mě to zajímá čistě proto, že Ubisoft konečně udělal něco trochu originálního na jejich poměry. Setting mi jinak taky přijde nudný a zahraju si to asi dle recenzí až. Kdybych věděl, že to bude na 20h, tak to klidně koupím, ale očekávám, že to zas bude 50h open world plný otazníků na mapě a dalších zbytečností. Nějak mě nebaví věnovat tolik času hrám, které se nevěnují příběhu naplno.
@Fritol (23.10.2020 10:13): Škoda settingu (nuda), ale jako západní pokus o Zeldu by to mohlo obstát?

Nicméně musela by to být asi bomba, abych si zahrál a překousl tak estetickou a (ne)humornou stránku.
Nový trailer. Hrdinka mluví, výborně. Humor docela trapný, ale tak stále asi nejzajímavější Ubisoft hra za poslední roky.