Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.
J.B.

Momentálně rozehráno


 1. Parťák (komentář) HC Tom Clancy's The Division 2 Původně jsem nechtěl hrát tenhle typ hry, ale s ohledem na letošní výzvu a neléhání kamaráda jsem povolil. Nakonec sakra zábavná jízda, která dohráním příběhový linie nekončí. Konečně můžu přestat používat "jako v Borderlands".

 2. Heuréka! HC - The Talos Principle

 3. ♫♫♫ HC - Patapon, Loom, Rockband, Audiosurf, Melody's escape

 4. Reálná virtualita SC - Modern Warfare 3, Tomb Raider XY, Indiana Jones and the Emperor's Tomb
  HC - Deus Ex Mankind Divided, Ni.Bi.Ru: Posel bohů

 5. Moje jméno je... (komentář) HC Duke Nukem Forever První hodinu jsem byl dost zklamán ze stavu hry, jenže on je to pořád prostě Duke Nukem, jen ne v té nejlepší formě.....

 6. Ještě jeden tah... SC - Phantom Doctrine, Hard West, Mutant Year Zero,
  HC - Heroes of Might and Magic V, Slay the Spire

 7. Neseď doma (komentář) SC Toby: The Secret Mine Hodnocení nejspíš nepomáhá fakt, že jsem si Tobym zkracoval čekání na respawn při hraní Tom Clancy's Rainbow Six: Siege. Frustraci jsem si prokládal frustrací...nebyl to nejlepší nápad

 8. Zimní radovánky SC - Assasin´s Creed Rogue, Castlevania: Lords of Shadow, Timesplitters 2
  HC - Lost Planet, The Long Dark, Never Alone (Kisima Ingitchuna), SSX,, Fade to Silence

 9. Základní kameny (komentář) HC Dark Messiah of Might and Magic Tenhle až nostalgický úkol nabízí takových možností, jak ho splnit a to i na HC variantu. Jenže jsem nemohl odolat a musel jsem si dát masterpiece od Arkane....znova...už asi po 120

 10. Výzva naruby HC - Condemned: Criminal Originss, Hydrophobia: Prophecy, APE OUT

1. NieR: Automata, Borderlands 3, Wolfenstein: Youngblood, Star Wars Battlefront II Hunted, A Plague Tale
5. Bayonetta, Van Helsing, Robert Ludlum's The Bourne Conspiracy, James Bond 007: Nightfire, Sly Cooper, Ratchet and Clank,
9. HC - Arx Fatalis, The Longest Journey, Syberia 1 a 2, Oblivion, Half Life 2, XIII, Soldier of Fortune, Dreamfall: The Longest Journey, Deus Ex, Vampire_ The Masquerade Bloodlines, Blade Runner

Profil

EPICKÝ


Okamžitě si to běž koupit!
11 Years On, Mirror's Edge Is Still A Masterpiece !!!


__________________________________________________________________________________________________________________
Srdeční záležitosti <3
(hry/herní série, z kterých se vyklubala obrovská překvapení; dlouholeté klasiky; opakovaně hrané hry; hry, které ve mně zanechaly něco víc)


___________________________________________________________________________________________________________________

<3


Oui oui kousky >>

Ghost of Tsushima (26. června 2020)
Cyberpunk 2077 (17. září 2020)


TBD/TBA
Last of Us Part II
System Shock
Ghostrunner
Psychonauts 2
Dying Light 2
Witchfire
Gods and Monsters
Destroy All Humans Remake
Atomic Heart
___________________________________________________________________________________________________________________

Nějaké to infíčko
Mám speciální vztah ke starším hrám. Ať už to jsou DOS klasiky nebo hry z generace Xboxu 360 a PS 3. Předešlá generace schovává několik her, které mám strašně rád a to jsem je tehdy nehrál (WET,,Splatterhouse, Lollipop Chainsaw). Zároveň to většinou nejsou vyloženě skryté gemy. Jsou to prostě fajn hry, nad kterými jsem slintal a doufal, že si je někdy zahraju.

Preferuji akci, jak prozrazuje koláček dohraných her. Tohoto žánrů mám nahráno nejvíc a vím co od něj čekat. Pravda taky je, že nejsem moc taktik a je pro mě snadnější splnit úkol "ustřel mu hlavu" než "vyhraj diplomatickou cestou". Ale i tak se mi pod ruce dostanou hry jiných žánrů.
Mám nemoc, která se projevuje tak, že mám potřebu hrát každou hru. Jakože úplně každou!
S touto nemocí není lehké žití. Každý měsíc se mi na Steamu objeví několik her, které nikdy nedohraju. Není to reálně možný. To mě dokáže dost znepokojit a abych se uklidnil, koupím si další hry.... začarovaný kruh.

Grafickou stránku hry dokážu ocenit, ale není to faktor, podle kterého bych se rozhodoval o koupi či zahrání hry. Rozhodně se najdou výjimky potvrzující pravidlo. Demo pátého Devil May Cry se mi prodalo přes grafiku, zároveň nejsem schopen hrát 7 Days to Die či Salt and Sanctuary jak vyloženě hnusný hry to jsou, což nechápu, protože jsem definitivně hrál hnusnější hry. A to dokonce preferuji stylizovanou grafiku před fotorealistickou.

Pokud se mi hra trefí do nálady a je zábavná jen z půlky, může se stát, že si jí užiji mnohem víc, než aktuálně vydanou AAA pecku. Každopádně platí, že si hypované hry užívám mnohem více, když už jsou nějakou dobu venku. Zahraji si je hezky mimo hype, bez přemrštěných očekávání.


Ninja Theory, PlatinumGames <3

Restíky, ke kterým se těžko dokopává
Devil May Cry
Far Cry
Half-Life 2
Killzone
Demon's Souls
Grand Theft Auto: Vice City