Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.
bukrrCZ

bukrrCZ

J.B.

Momentálně rozehráno


Herní výzva 2018

  1. "Tehdy to začalo" (komentář) Kingdom Come: Deliverance Teprve březen, ale už teď bych jí zařadil mezi nejlepší hry roku, ne-li nejlepší hru roku 2018 (hardcore)

  2. "Krize identity" (komentář) Rise of the Tomb Raider (hardcore)

  3. "Lidem vstup zakázán" (komentář) Mimpi Když už se mi docela dobře dařilo plnit ostatní výzvy na hardcore, rozhodl jsem se dát si něco kratšího :)(hardcore)

  4. "Hru nezastavíš!" (komentář) Gone Home Původně jsem s Gone Home mířil na úkol číslo dvě, tedy dohrát hru za opačné pohlaví, ale když on ten (ne)příběh krásně odsýpal :)) (hardcore)

  5. "Nervy z oceli" (komentář) Wolfenstein: The New Order Neříkám největší herní úspěch, ale jako na ovladači a na Uber? My body is ready for everything! (hardcore)

  6. "Sousedy si nevybereš" (komentář) NecroVisioN Upřímně, strašný zklamání. Bál jsem se, že jsem hrozně zaujatý a nedal jsem tomu tolik času, kolik by si hra zasloužila, ale po pár minutách v Painkillerovi jsem se mohl uklidnit :) (hardcore)

  7. "Nejen PC živ je člověk" (komentář) Shadow of the Colossus Shadow of the Colossus jsem měl na svém "to play" listě a byl jsem překvapený, jak hra odolává zubu času. Graficky ne, ale to řeší tento povedený remake (hardcore)

  8. "V zemi nikoho" (komentář) A Way Out Jak mě A Way Out před vydáním absolutně nezajímal, tak jsem si ho s kamarádem hned v den vydání koupili a na dva zátahy dohráli - jedna z nejlepších coop záležitostí vůbec (hardcore)

  9. "Nerozbalený dárek" Walking Dead Season 2 Loading.......

  10. "Válka periferií" (komentář) SteamWorld Dig Nakonec velmi fajn záležitost na pár hodinek a je dobře hratelná na klávesnici :) (hardcore)


Profil

Herní výzvou 2018, která mě dotlačila k registraci, se snažím dohnat resty (ideálně) z minulého roku, snad neskončím u her, které jsem hrál 10x :)))

Herní výzva 2018 - Side plays
1. God of War, Red Dead Redemption 2, Spider-Man, A Way Out
2. Portal, Mirror's Edge, Uncharted: The Lost Legacy
3. Skylar & Plux: Adventure On Clover Island,
4. odkaz
5. Dark Souls, ;-)))),
6. Shadow Warrior,Shadow Warrior 2, Hatred
7. Dying Light, Tales from the Borderlands: Episode One - Zer0 Sum, Bloodborne, Dark Souls II: Scholar of the First Sin, Day of the Tentacle: Remastered, Duke Nukem 3D: 20th Anniversary World Tour, Life Is Strange - Episode 1: Chrysalis
8. Shadow of the Beast, Splatterhouse
9. Batman: The Telltale Series - Episode 1: Realm of Shadows
10.

Quick sneaky info:
Za poslední měsice jsem se ve výzvě moc neposunul. Za to můžou ty skvělý nový hry co vyšly!

Nákup PS3 a nákup Red Dead Redemption moc nepomohlo. Nehledě na takový kousky jako Splatterhouse, Ninja Gaiden nebo Resistance: Fall of Man - slušně tuhá bastardovina.

S blížícím se konce roku (kam se sakra poděl?!) jsem se po tlakem snažil dodělat hardcore varianty 3. a 6. výzvy. S příjemným překvapením jsem zjistil, že 6. už jsem párkrát splnil :)) Ještě se musím dokopat k tomu Walking Dead, jenže já si nedokážu užít hry, které musím hrát! Sakra, kdyby to byla aspoň dobrá hra.....

Konečně nějaký posun v posledním úkolu výzvy - dohraná The Walking Dead: Season Two - Episode 3: In Harm's Way. Protože vím, co mě ještě čeká, nejsem moc natěšený a vlastně mám strach, že budu ještě nas*anější, než jsem po prvním dohrání. Raději bych hrál 24/7 kousky jako WET, Dante's Inferno nebo Afro Samurai, v kterých se tolik neposouvám......
___________________________________________________________________________________________________________________

Elena <3<3

Poblouznění herní postavou jsou běžné, ale tohle mě nechce pustit. Dost mě to děsí.

___________________________________________________________________________________________________________________

Nejočekávanější kousky >>>
Ashen (2018) - počkám si na Steam.... :)
Life is Strange 2 (27. září 2018) - jedině komplet!
Mutant Year Zero (4. prosince 2018) - momentálně jedu na super-duper akční vlně, taktizovat budu později :/
The Sinking City (21. března 2019)
Sekiro: Shadows Die Twice (22. března 2019)
The Dark Pictures - The Man of Medan (2019)

Cyberpunk 2077 TBD
Scorn TBD
Mount & Blade II TBD
Dying Light 2 TBD
___________________________________________________________________________________________________________________


Srdeční záležitosti <3
(hry, z kterých se vyklubala obrovská překvapení; dlouholeté klasiky; opakovaně hrané hry; hry, které ve mně zanechaly něco víc)Mé postřehy, obecné (ne)populární názory, případné (subjektivní) bránění či hanění her zuby nehty!
aka občasné ublinknutí si

BioShock Infinite je fantastická hra po příběhové i akční (střílecí) stránce. Střílecí "arény" jsou zábavné jen, pokud hráč využije vše, co mu hra nabízí. Tedy kombinování Vigorů, změny zbraní, otevírání trhlin a jízdu po Skylinu. Vlastně akce vůbec je sakra zábavná. Kvůli tomu, že kvalita příběhu přilákala hráče, kteří střílečky normálně nehrají, neznamená to, že jsou střílecí pasáže jen vata!

Dante's Inferno může být jen prachsprostá kopírka God of War, ale je to sakra dobrá kopírka, která si dala záležet a zasazení trefili vývojáři na výbornou. Kolik takových her vyšlo? Buďme za to (i zpátečně) rádi! Vývojářům už to teda nepomůže.... ale stejně!

Killer is Dead WTF?!


Krásné (před)vánoční období přeji!