Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Kuba1911 Kuba1911

Jakub / ČR - kraj Plzeňský / uživatel / 2003 bodů

Momentálně rozehráno


Profil

Zdravím tě poslední návštěvníku :) Vidím že tě bloudění databází zavedlo až na můj profil, tak tedy dobře se tu bav.


Na začátek by to asi chtělo něco málo z mojí herní historie. Tak tedy první zkušenosti s virtuální realitou jsem získával někdy na prvním stupni základky se starým SNES při hrách Star wars a Spider-man. Téměř okamžitě mi hraní nějakým zvláštním způsobem učarovalo a i když jsem to tenkrát ještě nemohl tušit, bylo rozhodnuto čemu budu jednou věnovat určitou část svého života.První větší herní zkušenosti s počítačem pak přišly v době kdy otevřeli v obchoďáku vedle školy hernu a chodil jsem tam se spolužákama hrát Colin Mcrae Rally. Asi to byla dvojka ale 100% to nevím, už je to přece jen hodně piv ehm... let. Po přestěhování na vesnici se moje hraní přesunulo převážně ke kamarádům na Playstation one ale naštěstí se naši nechali brzo přemluvit ke koupi prvního počítače s legendárním Windows 95. Samosebou to nebylo nic moc ale za dva roky už jsem na novějším stroji pracoval pro Mafii, projel na skejtu půlku světa a přitom stihnul pomoct tichému zabijákovi a.k.a. 47 poslat na boží soud pár záporáků, taky hordy nácků když mě zastihlo volání povinnosti a v neposlední řadě postavit nějakou tu pevnost. Prostě herní puberta jak má být ;)Už za vlastní prašule jsem si později pořídil notebook a kamarád mi sestavil historicky třetí stolní pc a panovala spokojenost ovšem už je to nějakej pátek a zub času se začíná na železech hodně projevovat. I z toho důvodu v posledních letech můj zájem o pc hry pomalu stagnoval až do doby než jsem našel Databázi-her. Tady jsem objevil mraky skvělých titulů a nastartoval znovu svou chuť do hraní a došlo mi že pc hry už tak nějak nesmazatelně patří do mýho života. Takže velký díky :) Pod tímto odstavcem pak najdete nejlepší hry které bych si bez databáze asi nezahrál ať už kvůli tomu že jsem o nich nevěděl nebo je prostě nezkusil.O dnešní konzole se nezajímám ale ani mi nevadí, co zcela nevyhledávám je multiplayer. Hry hodnotím hlavně podle hratelnosti a příběhu který mě u hry drží než podle grafiky ale i ta hraje svou roli. Bez mučení přiznávám že pár stovek jsem dal hlavně z nostalgie.

Jinak od doby co vlastním Smartphone (android) pařím samozřejmě i na něm. Někdy až moc ;) Tady je menší výběr toho zatím nejlepšího co jsem si zahrál:

99 Bricks Wizard Academy Tetris trochu jinak
New Star Soccer Fotbalový manažer s minihrami
Into the Dead Zombie akce v zajímavém vizuálu
Jetpack Joyride Návyková dálkovka
Steampunk Tower Jedna z nejhratelnějších defense tower her ve steampunk kabátu
Dumb Ways to Die Kreslená... tak trochu blbost :)
Angry Birds Star wars Tak trochu povinnost pro všechny mobilní pařany
Alto's Adventure ATMOSFÉRA, hratelnost, dokonalost ;)
Trials Frontier Rozsáhlé trialové závody ve Firefly stylu

S hrami tak trochu souvisí i další věc bez které se v životě neobejdu a to je hudba. Prakticky co si pamatuju jsem pořád poslouchal rádio později walkman, mptrojku, mobil atd. a ani dneska si nedokážu bez hudby představit ani jízdu tramvají ;) Žánry neřeším poslouchám co se mi líbí i kdyby to byla dechovka, jednu dobu to ale byl z 99% jen Hip hop. Spoustu skvělý hudby jsem samozřejmě pochytil z her takže pod odstavcem na ukázku pár titulů s povedeným soundtrackem.Nejen z her živ je člověk takže taky hraju závodně florbal, od podzimu 2009 aktivně fandím Viktorce Plzeň (Pyro NENÍ zločin) a na profesionální úrovni ochutnávám pivo :) Dřív jsem s kamarády točil amatérský filmy (z té doby je i má profilová fotka) Byl členem hip-hopový kapely a jezdil na skejtu ale tomu všemu už definitivně odzvonilo. Zamačkávám slzu :( :DI vzhledem k mému dřívějšímu účinkování v amatérských filmech se neobejdu ani bez tohohle druhu zábavy. Dřív jsem i dost často chodil do kina a rozšiřoval sbírku originálek ale dnes už spíš koukám doma a občas si udělám radost nějakým Blu-ray diskem, nejlíp s filmem od Christophera Nolana. Pod odstavcem konečně výběr několika nej z filmů a seriálů. Nic překvapivého v tomhle jedeme (skoro) všichni, víc oblíbených filmů atd. na mém profilu na čsfd (viz kontakty).Ještě něco k mému působení tady na databázi:

Pokud si mě chcete přidet do přátel nemám s tím problém

Díky za pluska ke komentům pokud si je přečtete ;)

Coming soon: Historie sestav

Diskuze uživatele

Doposud zde nikdo nediskutoval.