Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

The Light

свет, Svet

58
3 hodnocení Platformy
Žánr:
adventura > 3D adventura *
Forma:
freeware
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
18.09.2012 PC
Vývojáři:
Sergej Noskov
Oficiální stránky:
https://www.indiedb.com/games/serge-noskov…
Adventura od ruského tvůrce stojícího za počiny jako The Train (2013) nebo 35MM (2016) vypráví filozofický příběh o cestě do pravděpodobné budoucnosti – do světa bez lidí. Zračí se v něm krása a panuje naprostý klid. Vstupte a odkryjte tajemství naší evoluce. Poznejte příběh o lidském prahnutí po luxusu a nevyčerpatelných zdrojích. Snad vám dá procházení opuštěných budov, které si matka příroda uzurpuje nazpět, i trochu odpočinout od všednodenních starostí.

Hra vyšla jen v ruštině.


Poslední diskuzní příspěvek

holmesjedna: Díky moc, já jsem na tyhle hry levej. Myslím že je tady i nějaká hra v prostředí zlínské fakulty a tam jsem se taky jen motal :)…

Nejlépe hodnocené komentáře

  • PC 80
Nádherně zpracovaný audiovizuální experiment ruského autora Sergeje Noskova s adventurními prvky odehrávající se v opuštěné budově. Tu si pomalu a jistě příroda bere zpět, stejně jako její post-apokalyptické okolí. Titul oslní na první pohled svým nádherným grafickým zpracováním a scenériemi. Díky svým emotivním momentům (např. s ptákem, který k vám proletí skrz rozbité okno budovy, a tvoří jedinou živou bytost kterou fyzicky potkáte) propojenými s příjemnou hudbou a příběhu k zamyšlení nad lidským chováním, hra tvoří opravdu intenzivní, avšak velmi krátký - patnáctiminutový zážitek, který můžete sami zažít i vy zcela zdarma. Zamrzí ovšem absence angličtiny a dalších překladů - hru si zahrajete jen v ruštině.

Pro: Audiovizuální zážitek, grafické zpracování, emotivní momenty, příběh k zamyšlení

Proti: Herní doba (15-20min), pouze v ruštině

+13