Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.
holmesjedna

holmesjedna

 

Momentálně rozehráno


Profil

Vítám vás na mém profilu,


v současné době se aktivně věnuji tvorbě nezávislých filmů společně s Goldenview Films. Máme na svědomí již trilogii filmů Nerozvážní nebo nejnovější letní komedii Co tam vidíš?!. Již několik let se věnuji Černobylské tématice, natočil jsem na toto téma již několik nemálo úspěšných videí a dokumentů. Ano, mím dalším zájmem je YouTube tvorba, kde se právě nyní převážně věnuji tvorbě dokumentů, informačních videí a herních videí. Jsem adminem Facebook stránky Černobyl : Největší jaderná katastrofa a adminem webu Hry s CZ dabingem, kterým se také stále věnuji, ale ne už tak aktivně.

A nyní k tomu co dělám zde na Databázi her. Jsem vášnivým hráčem počítačových her a rád hry hodnotím, což je příležitost právě zde na databázi. Odvážím se i napsat někdy recenzi, s kterými doufám, že vás zaujmou a pomůžou vám.

Oblíbené hry :

Akce : Metro: Last Light, Far Cry 3, Return to Castle Wolfenstein, Call of Duty: Modern Warfare Remastered, Call of Duty 2
Adventura : The Vanishing of Ethan Carter, Posel Smrti, NiBiRu: Posel bohů
Horor : Penumbra: Oventure, Layers of Fear, Slender: The Arrival
Simulátor : Bus Simulator 2016
Strategie : Codename: Panzers - Phase One
RPG : Zaklínač, S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat
Online : Survarium
Sportovní : NHL 08
Závodní : FlatOut: Ultimate Carnage
OpenWorld : Just Cause 2, Mafia 2

Oblíbení trůrci :

Future Games
Illusion Softworks
2K Czech
THQ
Bethesda
BugBear
Infinity Ward
Treyarch
Activision
Ubisoft