Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.
Daniel Holman • ČR - kraj Karlovarský

Profil

Vítám vás na mém profilu!Něco o mně...

jmenuji se Daniel Holman a na Databázi her a jiných sociálních sítích vystupuji pod přezdívkou holmesjedna. Jsem vášnivým hráčem, sběratelem videoher a adminem stránky Hry s CZ dabingem. Má herní sbírka činí přes 250 kompletních krabicových vydání, přes 200 originálních herních CD a 70 herních výběrů (Herní výběr, Score, Level).

Proč jsem se rozhodl hodnotit hry...

Mám za sebou již úspěšně dohráno přes stovku titulů a recenzování videoher bylo vždy mým snem. Proč tedy nerozvíjet své znalosti a zároveň se dělit o své názory s lidmi, kteří mají stejné zaměření? V hodnocení ovšem nejsem objektivní a jde o moje vlastní názory a pocity. S těmi už je na každém čtenáři, jestli je přijme nebo ne, a jak se s nimi vyrovná. Nejčastěji hraji střílečky, převážně FPS, ovšem nebráním se ani Third Person. Hraji ovšem ty, které mě táhnou dějem, napětím nebo atmosférou... jen ojediněle rubačkám pouze o zábavné hratelnosti nebo arénovým střílečkám. Preferuji tituly, které budují právě výraznou atmosféru a silný děj. Proto se nevyhýbám ani kvalitním adventurám, jak akčním, walking, hororovým, tak click and point. Čas od času rád zapnu závodní arkádu. RPG hraji jen zřídka, a to osvědčené tituly. Naprosto mě míjí ryzí onlinovky, MMO, MOBA a karetní hry.

Jak jsem se dostal ke hraní...

Už od mala jsou pro mě videohry jistou vášní. Důležité je ovšem zmínit, že jsem odjakživa počítačovým hráčem a nikdy jsem nepropadl žádné konzoli. Herní fenomény pecek na PS1, PS2 nebo Xbox mě tedy naprosto minuli a nyní se je snažím, naštěstí úspěšně, dohánět. Jako nejmenší jsem na stařičkých Windows 95 hrával pochopitelně dětské hříčky jako Klubíčko her, Kouzelný sen, Chata kocoura Leopolda, Moorhuhn nebo první Harry Potter. Sem tam se mi pod ruku dostala pecka jako Jazz Jackrabbit 2 nebo Need for Speed III: Hot Pursuit. S příchodem Windows XP jsem ovšem zjistil, že to není zdaleka vše co herní průmysl nabízí, a začal jsem se přesměrovávat na dodnes uznávané tituly - RTC Wolfenstein, 007: Nightfire, Vietcong, Posel Smrti a nebo i taková Mafia, tehdy ještě půjčená od kamarádky. Postupně jsem si začínal zamilovávat akční tituly, ale i klasické click and point adventury a český dabing. Naučil jsem se mezi videohrami vybírat a spousta z nich má speciální místo v mém srdci. Pojďme se na pro mě nejvýznamnější tituly právě podívat.Žebříčky:


Nejsilnější nostalgie:
Nejhorší tituly, které se mi dostali pod ruku:
Nejvíce stráveného času ve hře (steam):
Nejpovedenější český dabing ve hře:Nejlepší hry podle filmu:Akční hry s nejsilnější atmosférou:
Nejzábavnější akční hry:
FPS střílečky s nejlepším příběhem:
TPS střílečky s nejlepším příběhem:
Nejlepší adventury
Nejlepší horory
Nejlepší závodní hry:

FlatOut: Ultimate Carnage


Oblíbené RPG hry:Oblíbení trůrci:

Future Games
Unknown Identity
4A Games
GSC Game World
Illusion Softworks
2K Czech
Warhorse Studios
THQ
Bethesda
BugBear
Kojima Productions
Naughty Dog
Frictional Games
Quantic Dream
Infinity Ward
Sledgehammer Games

Diskuze uživatele

Doposud zde nikdo nediskutoval.