Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

FlatOut 3: Chaos & Destruction

13.12.2011
7
65 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ano

FlatOut 3 je dalším dílem v této závodní sérii plné extrémních rychlostí, výbuchů a demolicí.

Hra nabízí 9 různých režimů a k dispozici je 47 aut, dokonce se objeví i buldozer. Celkem je ke zničení přes 20 000 objektů na trati, například si to můžete projet barákem, anebo vytvořit hotové peklo v ulicích Detroitu. Vyberte si trasu a můžete své protivníky zničit jednou z mnoha možností. Čeká na vás více než 60 tratí a vývojáři do hry přidali pár pastí, například stroj s bourací koulí, anebo vám do cesty postaví dvoupatrový autobus.

V módu monster truck si můžete vytvořit vlastní trať s vlastními objekty ke zničení. Vyberete si jednu z dvaceti postav a poté ještě zbraň, se kterou pojedete do boje. V módu kaskadér vše půjde podle pravidel anarchie. Pobavíte diváky svojí postavou, která nemá nikdy zapnutý bezpečnostní pás.

Za tímto dílem již nestojí studio Bugbear Entertainment, ale poměrně neznámí Team6 Game Studios.


Poslední diskuzní příspěvek

@themacs (05.04.2020 19:07): no dívám se právě na gameplay videa a vypadá to opravdu nedobře, zvlášť pokud to někdo mermomocí srovnává s předchozím dílem. Ale už jen za ty monster trucky a jiné herní možnosti bych nedal určitě 0% nebo 5%. Ale těžko říct, jak jsem psal, nainstaluji, dohraji a ohodnotím :)

Nejlépe hodnocené komentáře

  • PC 5
Do rukou (nebo počítače, jak chcete) se mi dostal poslední Flatout 3. Podle recenzí jsem četl, že to je fakt odpad. Nemyslel jsem si ale, že to bude až takový odpad...

Jak bych to shrnul. Naprostý děs, hrůza a možná i něco horšího. Katastrofální hra.. Lituju, že jsem si něco takového stáhl.. Grafika je otřesná, jak z roku 2003 (alá NFS Underground, promiň), to je na dnešní dobu sakra slabé. Zvuky jsou katastrofální, zní to jako kdyby jezdili vysavače, jako, nechápu, proč aspoň ty zvuky nenahráli někde na tuning show, nebo něco podobného... Vzhled aut je, nevím jak bych to popsal... Vypadají jak malé RC autíčka zkopírované z dnešních supersportů (Nissan GT-R apod.) Jízdní model je podobný na Trackmanii (promiň :'C ), auta jsou přilepená na silnici jak formule.... Soundtrack je také příšerný.... Pořád, pořád do kola hraje jedna a ta samá hudba, po 5 minutách jsem šílel. Snad jediné, co je na tom dobrého, jsou asi módy.

Prosím, ať toto stáhnou z prodeje a všechny kopie zlikvidují, nebo zakopají na skládku tam, kde patří.. V životě jsem nehrál horší hru, toto je fakt "master-piece"...

Pro: módy

Proti: otřesná grafika, jizdní model, kopie reálných aut, cena, soundtrack

+29 +31 −2
  • PC 0
Vezmu to krátce

Každý člověk který hrál druhý díl této série by očekával 2x takovou pecku jako byl onen díl.
Tahle hra je jeden velký omyl. Řeknu vám to upřímně-Hru jsem stáhl kvůli očekávání destruktivní pařby..Hra asi měla jiné plány nebo co já vím.
Za těch 15minut hraní jsem pochopil že tohle není skutečná hra hodná jména FlatOut
Neřeknu vám proč, protože jenom skutečný fanoušek této série si to stáhne/koupí s přesvědčí se sám..Vy ostatní zapomeňte že třetí díl existuje a vesele smažte dvojku.

Pro: Nic pozitivního jsem na tomhle výzkumu nevypozoroval

Proti: Všechno..pokud jste člověk který v životě nehrál nic s auty, hře dáte 5%

+22 +23 −1
  • PC --
Kdo by téhle herní pecce dal méně než 80 %, ptám se? Možná nějaký
enormně netolerantní pařan, který neví co by. Vždyť tento již třetí díl
celého FlatOut univerza přináší spoustu novinek, jako třeba jiného vývojáře,
ále co, hráči jsou dnes neskutečně namlsaní a jejich vysoké standardy
mohou být překážkou na cestě k dobré hře.

Jejich chyba, já takovou však neudělal a mohl si tak vychutnat např. vskutku
epickou hudbu, která hladí na duši od prvého spuštění. To je jen začátek.

Tato hra nabízí 9 neuvěřitelně zábavných modů: Race, Stunt Man, Speed,
offroad, Big Battle, Battle Arena, Monstertrucks, Nightshift, Challenge.

Takže žádná nudná kariéra, která by mi kazila zážitek z bourání, ničení a
rozbíjení aut o nádherně vymodelované překážky, žádné šetření peněz na
auta nová. Prostě jen a pouze stále zábavné šílené triky, kterými se
pokusíte získat co největší skóre. Nebo jak už jsem psal výše, nic Vám
nebrání ve vyzkoušení dalších modů. Já být profesorem na vysoké škole,
áčko by Team6 Game Studio určitě neminulo.

Pochválit musím také vymodelování vozidel, skoro nepopsatelný pocit mám
i z jejich řízení a předvedené fyziky aut. FlatOut 3: Chaos & Destruction
číselně hodnotit rozhodně nebudu, jelikož bych tím někomu sedl na kuří
oko, nicméně písemná forma mého názoru na tuto pecku je dostatečně
validní na to, aby svůj účel splnil. Chci zde také apelovat na služebně starší,
i samozřejmě nové, uživatele databáze, aby svým kladným hodnocením
neváhali přispět k pozvednutí tohoto pokračování FlatOut do
astronomických výšin, kam také patří. Děkuji za pozornost.

Pro: Naprosto vše, legendární hra, která nemá obdoby

Proti: Tento komentář ani zdaleka nevystihuje úžasnost hry, možná by se neměl číst zleva doprava...

+20
  • PC 5
FlatOut 3 přišel jako blesk z čistého nebe. Byl jsem na něj hodně zvědavý, protože Bugbear nasadil s FlatOut 2 laďku hodně vysoko. Hned na první pohled při instalaci jsem měl pocit, že tady něco nehraje. Měl jsem problém, aby to můj komp vůbec rozšlapal. Musel jsem dát proto na 25% Pixel Scale atd. a bylo to. Předtím jsem četl nějaké recenze o této hře. Myslel jsem, že přehání, ale abych se dostal k hře. Volím Single Player a přede mnou 9 modů. Race, Stunt Man, Big Battle, Battle Arena, Monstertrucks, Speed, Nightshift, Offroad a Challenge, ale kde je kariéra? No to je první zklamání. Vyzkoušel jsem všechny mody a tak Vám o každém něco napíšu:

RACE: Takže měl jsem na výběr pár aut. Volím Xenvo 7 a jdu na věc. FlatOut si mě získal především dokonalou fyzikou. Ale zrychlil jsem z nuly na sto za 1,5 sekundy?! WTF? Cože? No to teda ne. Fyzika je na bodu mrazu. Závod jsem nedojel vůbec. Takže race na hovno.

STUNT MAN: U akrobacie z předchozích dílů jsem se hodně pobavil. Tady ne. Nudné, obtížné a ta postava co jsem si vybral (chlap) ječel jak ženská. Takže kaskadér na hovno.

BIG BATTLE: Destruction derby mě hodně bavilo. Tady byla hodně nepřehledná mapa. Jak už jsem naznačil výše, fyzika byla hodně odfláknutá. Big Battle mě moc nezaujmul

BATTLE ARENA: Stejné jako Big Battle, akorát tam máte o polovinu méně soupeřů. Nezaujmulo.

MONSTER TRUCKS: Monster trucky? Proč ne? Akorát kdyby mě to bavilo. Doplatili fyzikou. Že monster trucky jedou 180 kmh? Takže Monstry mě nebavily.

SPEED: Nikdy jsem neviděl, že by formule jezdily 360 kmh? Na začátku ten chaos? No paráda. Formulky mám rád, ale v téhle hře ne.

NIGHTSHIFT: Stejné jako Race, jen v noci. Stejně bídné.

OFFROAD: Ten se mi také nelíbil. Především kvůli tomu, že závod trval ani ne dvě minuty. Offroad, utřete si s ním prdel.

CHALLENGE: Výzvy. Kdyby měl FlatOut 3 reálnou fyziku bavil by mě. I když snaha tu byla.

Takže FlatOut 3 rozhodně nekupujte. Leda kdybyste chtěli vyhodit peníze z okna. Badgetovky mají nového člena.

Pro: mod Challenge

Proti: grafika, auta, fyzika, hudba, jízdní model, absence kariéry, přehnaně vysoká cena

+16
  • PC 0
Hodnocení 0/10 , Splněné Achievementy 1 z 46 , Curator

Na flatoutech jsem vyrůstal. Byla to jedna z nejoblíbenějších her a mohl jsem ji hrát stále dokola a dokola. Dokonce mám doma účtenku z roku 2006 tehdejší krabicové verze. Takže když se mi naskytla šance získat další díl za dobrou cenu, neváhal jsem a hru si pořídil. Sice jsem slyšel, že to šlo celkem do kopru, ale říkal jsem si jsou to Flatouti! No, měli jste vidět mé zděšení poté co jsem natěšeně hru poprvé spustil…

Hned po zapnutí mě zarazilo samotné menu hry. Nikde žádná kariéra, tedy žádné závodění, ničení v derby a vůbec prokousávání se postupně hrou, natož nějaké vylepšování aut. Jakože cože? To, na čem skoro celá hra stála tu není? Místo toho hra nabízí různé módy, které můžete hrát stále dokola. Ok, takže jsem zkusil mód Race a přišlo druhé zděšení, a to grafická stránka hry, která odpovídá cca roku 2003, tedy je příšerná.

Co se týče samotného závodění fyzika aut velmi utrpěla. Jízdní model je hrozný. Auta jsou neohrabaná, dosahují nemožných rychlostí nebo příliš snadno vybuchují. Většinu času strávíte mimo cestu zaseklí o nějaký keříček, zatímco vybetonovanou zeď hravě prorazíte. Chování vašich protihráčů je absolutně nepředvídatelné, agresivní a hloupé. Pokud byste si chtěli normálně zazávodit, není to podle mě ani možné.

I když Flatout je přeci i o ničení ne? No to by získávané škody, museli mít aspoň trochu nějakou logičnost. Poškození auta je totiž tak nějak náhodné. Přistanete s Monstertruckem na střeše vašeho protivníka a nic moc mu to neubere. Naopak když o vás lehce ťukne malé auto jste skoro zničení.

Celou tuhle katastrofu podkresluje stále se opakující, nervy drásající hudba.

Suma sumárum, pokud jste fanoušky série Flatout, hru raději nezapínejte. Pokud o Flatoutech nic nevíte můžete se o to pokusit, ale ne nadarmo je tato hra nejhůře hodnocenou hrou na celém Steamu.
A co se vlastně stalo? Proč je Flatout najednou tak špatný? Odpovědí je změna studia. Za prvními velmi úspěšnými díly stálo studio Bugbear Entertainment. Poté však vývoj převzalo Team 6 Studios. No a výsledek je zde…
+15