Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Diskuze

@themacs (05.04.2020 19:07): no dívám se právě na gameplay videa a vypadá to opravdu nedobře, zvlášť pokud to někdo mermomocí srovnává s předchozím dílem. Ale už jen za ty monster trucky a jiné herní možnosti bych nedal určitě 0% nebo 5%. Ale těžko říct, jak jsem psal, nainstaluji, dohraji a ohodnotím :)
V následujícím týdnu zkusím na svém směšném stroji rozjet, protože mi to nedá a nevěřím, že hra je opravdu tak špatná, aby zde měla po 60ti hodnoceních 6% :)
@Lukaskon (29.08.2016 16:49): Teda když jsem viděl YT gameplay, tak mě to teda nenadchlo, ale 6%? To se mi ani nechce věřit. Hlavně je neskutečný, že existuje pokračování, co má o 80% méně, než jeho předchůdce.
@mvp23 (29.08.2016 13:29): Taky by mě to zajímalo. Víme jací jsou lidi - část z nich to nějak ohodnotí a zbytek se na tom sveze, aby náhodou nevybočovali. Určitě to žádný zázrak nebude, ale 6% mi přijde podezřele málo.
Ja si snad tu hru zahraju uz jen kvuli neuveritelne nizkemu hodnoceni. To je to fakt tak hrozny?
FlatOut 3: Chaos & Destruction? Průser jak sviňa! FlatOut a hlavně FlatOut2 patří mezi mojí nejoblíbenější gamesu. Čas, kterej jsem strávil (i díky online hraní) u FO2 se počítá na měsíce, u týhle s*ačky (pardon) na minuty. Dalších pár minut jsem čuměl, jak péro z gauče na to, jak může mít takovejhle šit v názvu FLATOUT. Fuj! Tenhle paskvil se fakt nepovedl.
@Chuck (02.01.2013 15:37): Podívej, mohl jsem hned ze začátku hru přestat hrát, tehdy jsem ale nevěděl, co je to za paskvil, pač recenze moc neřekli(záleží jaké) a taky tehdy toho moc nebylo, nadšeně jsem hrál prvních 30 minut a pak to přišlo - stereotyp.
Dokonce jsem to už s nechutí dohrával do úplného konce a když jsem končil, by jsem rád, že už to hrát nemusím.
@Say (02.01.2013 15:27): Proč bych se měl rozepisovat? Jednoduše na tom není nic, co bych tak zmínil a jestliže někdo vyhledává formu v textu, tak si přečte názor ostatních komentujících ;)
@Exenter (02.01.2013 15:23): Nezáleží na tom jestli se tvůj názor shoduje s většinou, záleží na tom že tvůj komentář nemá žádnou informační hodnotu, to že to je odpad si člověk odvodí z průměrného hodnocení.
Tuhle hru bych teda nechtěl ani kdyby mi za to chtěli zaplatit. Uf, málem jsem to napsal do komentářů, namísto do diskuse!
Pacman13: Já se divím, že jsi měl odvahu to stahovat :D Já bych si to nestáhl, takovou sračku v počítači nechci. Kámoš si to stahuje tak se musím kněmu stavit :D Jestli to vypadá tak hrozně, jak se všude píše, aspoň bude sranda :)
Tak teď mě dostala bleskovka z jednoho českého videoherního portálu:
Team 6: „Flatout 3 nevyšla ve fázi beta (zkuste si Modern Warfare 3), moc nestojí a většině lidí se líbí.“