Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.
Eru

Eru

Jaroslav Petráš / 29 let / Serverový administrátor (Linux + AIX) / Ostrava (ČR - kraj Moravskoslezský)

Momentálně rozehráno


Herní výzva 2017

  1. "To je člen!" (komentář) Vampire Legends: The True Story of Kisilova

  2. "Právě vychází" (komentář) Mass Effect: Andromeda

  3. "Only the best!" Dishonored 2

  4. "Nad Tatrou sa blýská!" (komentář) Hero of the Kingdom

  5. "Rychlovka" (komentář) Watch Paint Dry: The Game

  6. "Šedá myška" (komentář) SquareCells

  7. "No fujtajbl!" (komentář) Dear Esteban

  8. "Pokračování příště!" (komentář) Hero of the Kingdom II

  9. "Kamarád doporučuje!" Faeria

  10. "Zapomenutý kousek" (komentář) King's Bounty: Dark Side Cookies


Profil

Festival aktivity pro VIP uživatele


Ahoj. Jelikož se mi nikdy nepozdávalo, že VIP uživatelé se nemůžou zúčastnit festivalů aktivity, rozhodl jsem se udělat vlastní. Kterého se naopak můžou zúčastnit pouze VIP uživatelé. Aby se vzájemně doplňovaly. Kategorie, které jsem zvolil, jsou:

Pilná včelička

Získej co nejvíce bodů schvalováním.

Počítají se pouze body, které jste získali po zveřejnění letošní Vánoční nadílky. Pokud to nevíte, tak za schválení hry je 1 bod. Za schválení úpravy vývojáře také 1 bod. A za schválení úpravy hry šance na 1 bod.

Nikdo doma

Získej co nejvíce bodů opakovaným plněním achievementu "Země nikoho".

A to pouze za komentáře, které přidáte po zveřejnění letošní Vánoční nadílky.

Veřejný zájem

Přidáváním zajímavostí získej co nejvíce bodů opakovaným plněním zpravodajských achievementů.

Tj. Nováček zpravodaj, Zkušený zpravodaj a Mistr zpravodaj. Tedy až šest bodů za jednu zajímavost. Ale pouze za zajímavosti, které přidáte po zveřejnění letošní Vánoční nadílky.

Odměny u všech soutěžních kategorií jsou stejné:

1. místo - Libovolný počet her, dle vlastního výběru, v celkové hodnotě 500 Kč.
2. místo - Libovolný počet her, dle vlastního výběru, v celkové hodnotě 300 Kč.
3. místo - Libovolný počet her, dle vlastního výběru, v celkové hodnotě 200 Kč.

A je možné je sčítat. Tudíž pokud byste byli nejúspěšnější ve všech třech kategoriích, mohli byste si vybrat nějakou pecku za 1 500 Kč. Fantazii meze nekladu. Jen si hry musíte vybrat do 30. 6. 2018. A to v následujících obchodech - Steam, GOG, Desura, Humble Bundle, Indie Gala, Nuuvem, Green Man Gaming, GamersGate, Bundle Stars, GamesPlanet, WinGameStore, MacGameStore. Ale opět v libovolné kombinaci. Pro přepočet korun na měnu obchodu budu používat aktuální kurz České národní banky. A pokud by v nějaké kategorie došlo k rovnosti bodů, budu odměnu dělit. Kdybyste cokoliv potřebovali dovysvětlit, určitě se ozvěte.

Festival aktivity pro VIP uživatele končí 31.12.2017, 23:59:59.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Přidej hru, získej hru.


Následující seznam je seznam her, u nichž bych byl rád, aby byly na databázi, ale jsem příliš líný je přidat sám. Proto jsem sestavil následující nabídku:

Za každou hru, ze seznamu, kterou přidáte na databázi (musí být schválena), si budete moci zvolit jednu hru (nebo 1 bundle tier nebo 1 pack) v určité ceně a dostupnou v určitém obchodě. Kterou vám následně koupím a pošlu. Ale, nemusíte si ji vybrat hned po schválení, ale klidně až poslední den následujícho měsíce, kdy nevyužité odměny propadnou. Rovněž můžete odměny sčítat, takže např. když přidáte 5 her, tak místo 5 her do 100 Kč si můžete vybrat jednu v ceně 500 Kč. Nebo jednu do 200 Kč a druhou do 300 Kč. Ale pozor, pokud si např. vyberete hru jen za 25 Kč, tak vám 75 Kč propadne a se zbylou odměnou se budete muset vejít do 400 Kč (za 1-4 hry). Ale osobně toto doporučuji moc neřešit, vyberte si hlavně to, co si CHCETE zahrát nebo vlastnit.

Odměnu si můžete vybrat v následujích obchodech - Steam, GOG, Desura, Humble Bundle, Indie Gala, Nuuvem, Green Man Gaming, GamersGate, Bundle Stars, GamesPlanet, WinGameStore, MacGameStore.

1 přidaná hra = 1 položka v obchodě (tj. hra, bundle tier nebo pack) v hodnotě €3.75 / $4.50 / £3.25 / 100 Kč (euro, dolar, britská libra, české koruny) - závisí na měně v obchodě.

Jelikož některé hry níže ještě nemají stanovené datum vydání nebo aspoň nejsou ve fázi early accessu, tak je současná DH pravidla nedovolují přidat. Proto jsem seznam her k přidání rozdělil na dvě části. A jelikož to zřejmě všechno neohlídám, tak mi prosím po schválení hry napište a já si vás poznačím.

Hry, které současná DH pravidla dovolují přidat:

----- Momentálně mě nic nenapadá. Ale všem účastníkům, kteří se mé akce účastní, moc děkuji. -----


Hry u nichž nemohu zaručit, že již mají stanovené datum vydání:

Anthem
AR-K Episode 4
Battlefield 1: Apocalypse
Cyberpunk 2077
Dead Island 2
Hero of the Kindom lll
Metro Exodus
Shadows on the Vatican - Act III: Pride
Shadows on the Vatican - Act IV
The Bard's Tale IV
Two Worlds II: Shattered Embrace
UnderRail: Expedition


Pzn. Pokud vámi přidávaná hra, bute zamítnuta z důvodu náhlé změny DH pravidel, tak nepřijdete zkrátka, ale každý případ budu řešit individuálně.