Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.
30 let • ČR - kraj Jihomoravský

Momentálně rozehráno


Profil

Jsem členem a zakladatelem vývojářského týmu Lightning Soft. Spolu s týmem se zabývám tvorbou her v nástrojích Unity a Game Maker. Baví mě 3D a 2D grafika, občas tvořím modifikace do různých her.

Můj seznam nedoceněných her

Protože seznam mých nejlepších her vidíte v profilu, rozhodl jsem se ukázat jen hry, o kterých si myslím, že jsou nějakým způsobem nedoceněné:

1. Prototype 2
Hra, která u mě vede z pohledu čisté hratelnosti. Herní principy jsou neuvěřitelně zábavné i přesto, že hlavní hrdina je téměř nezničitelný. Více v mém komentáři

2. Heart of Darkness
Akční příběhová plošinovka, která neměla v době vydání takový úspěch, jaký by zasloužila. Povedený je nápad i zpracování.

3. Ridge Racer Unbounded
Kvalitní závodní akce od tvůrců FlatOutu, která ale trpí vysokou obtížností a příliš opakujícím se prostředím i herními módy. Přesto skvělá hra.

4. Crysis 3
Obecně nejhůře přijímaný díl série, který ale podle mě nabídl to nejlepší z obou předchozích dílů. Nepovedené prvky z druhého dílu konečně fungují a nové hru skvěle doplňují, došlo i k významnému vyvážení obtížnosti a návratu k atmosféře původního dílu. Otázky ohledně příběhu jsou více rozvedeny a příběh je následně pěkně zakončen, za mě mnohem lepší, než díl druhý, a minimálně stejně kvalitní, jako první.

5. Gas Guzzlers: Extreme
K této hře jsem se dostal v jednom z herních balíčků. Samostatně bych se k ní nejspíš nedostal, což by byla obrovská škoda - protože z celkem neznámého jména jsem byl naprosto překvapený. Tahle hra že není jmenována po boku FlatOutu a dalších závodních akcí? A přitom je v mnoha ohledech ještě lepší - nenabízí nic než čistou šílenou hratelnost a zábavu a dosud nevídané (kromě předchozího dílu) spojení žánrů závodní hry a akční střílečky, protože často je opravdu problém určit, ke kterému má hra blíže :) Doporučuju všem milovníkům akčních závodů!

Hry od nás

Během mého pobytu zde jsem databázi rád obohatil o kousky z naší dílny:
3x64 
6x64
Warped Times: Pres3nt
Deep Space Fire
Chickendemic
Warped Christmas

Pracovní HW: AMD Ryzen 5 3500X, 32GB DDR4, GTX 1660 Super

Diskuze uživatele

Doposud zde nikdo nediskutoval.