Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Warped Times: Pres3nt

Warped Times 3

23.09.2014
--
0 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
freeware
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

Warped Times: Pres3nt je česká akční plošinovka s logickými prvky, která vypráví příběh dvou vyvolených hrdinů, kteří se musí naučit čelit temnotě a zachránit svět.

Hra se odehrává v pěti různorodých prostředích a je rozdělena na levely, ve kterých je cílem spojit 2 úlomky kamene. Každý level má 2 světy, mezi nimiž se lze přepínat. Obvykle je každý úlomek v jiném světě, ale lze je přemísťovat pomocí portálů. V levelech se můžete setkat s řadou miniher a logickými či akčními prvky.

Příběh hry se odehrává přibližně 5 tisíc let po událostech druhého dílu. Mocný kámen, který dává život celé planetě, je znám jen jako legenda. Najednou se ale objeví záhadný úlomek se zvláštní silou. První, kdo si jej spojí s dávným mocným kamenem života, je doktor Ern pracující v psychiatrické léčebně. Když poté objeví záhadné kresby svého pacienta Tada (hlavní postavy), připomínající magický kámen, začne věřit v jeho existenci a pro jeho získání je rozhodnutý udělat cokoliv. Tada proto vězní a snaží se od něj zjistit místo, kde se kámen ukrývá. Ten se zanedlouho opravdu najde. Doktor neztrácí čas a osobně se ho vydává najít. To se mu povede, ale při špatné manipulaci je kámen už potřetí zničen spolu s životem na planetě. Zároveň dojde i k sloučení časů a tak se objeví známý Statik z legendy, který kámen zničil před tisíciletími. Kromě něj ale proměnu světa přežil i Tad a jeho kamarád Green, kteří se teď musí naučit čelit temnotě, aby mohli kámen poskládat zpět, zachránit svět a najít všechny odpovědi. (Satik64, hlavní vývojář)


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.