Bude někdo už z hodnotících psát koment? Rád bych si přečet o co všechno příjdu, když tenhle díl vynechám :-D
A jsme u jmen...
Lukáši... Ty analfabete. 1. pokud vim, tak z fyziky mám známku lepší. 2. Otazník ukončuje větu, tudíž věta "ta fyzika je dobrá v čem?" byla OTÁZKA a "a tim všecno se dá rozbít..." jsem začínal druhou otázku, která patřila na tvůj příspěvek "a skoro všechno se dá rozbít". ano, vim, že tam jde rozbít plot a bedny a poštovní schránky. Ale to není žádna novinka a podobný rozbitelnosti jsou i v 11 (skoro 12) let starém NFS: Porsche.

Jo a - když už si mi to řekl ve škole, tak to nemusíš psát ještě sem :)
Proboha to je čistá hrůza. Jak může někdo vydat takovou sr..ku a ještě tomu dát název FlatOut. Je to podvod !!!
Nééé!!! Prosííím!!! Jenom to ne :D
kristmeister: ta fyzika je dobrá v čem? a tim všechno se dá rozbít myslíš to, jak ty auta se při nárazu v 250 poškrábou?
pánové, tak jsem to taky zkoušel a musím říct, že systém fyziky funguje dobře a skoro všechno se dá rozbít, ale ty závody maj příšernou hratelnost...škoda nu
Doprdele, co to je? Jak se k takový šitce mohlo dostat do názvu slovo FLATOUT? Kde je BugBear? Fuj, chce se mi blinkat, jdu prohrabat cédéčka a dévédéčka, najdu Flatout a FO2, šoupnu na komp a spravim si chuť :-/
Eru: exactly!!! :-) Hrál jsem ji o Vánocích 2004 a pamatuju, že jsem v některých závodech musel používat zkratky, jinak to prostě na zlato nešlo.

Chuck: jednička byla více HC a since je FlatOut moje oblíbená herní značka a pravděpodobně jediné závody, které mě opravdu baví (pokud nepočítám Rally Trophy také od Bugbearu a Richard Burns Rally), chci si ji zahrát znova. A když ne, tak z ní budu mít radost prostě jen tak ;-)
Garret: Spíš úmornou. Ve dvojce cheatovala Sofia Martinez, v UC se přidala Lei Bing, ale v jedničce cheatují všichni. Grrr...

MP bych zkusil, ale ne ve dvou. Každopádně raději piš do diskuze k jedničce.
Garret: Po dvojce a UC si pořídit jedničku? To je docela krok zpátky, ne?
já si právě koupil skvělou jedničku, takže pokud by někdo chtěl vyzkoušet MP... :-)
Pánové... zwarezil jsem to na zkoušku a dobře jsem udělal... TO NEJDE! FlatOut 2 vypadá vedle toho jako BF3 vedle CSka!!! Ani jsem nedojel první závod a šlo to pryč. Jízda příšerná...
Say- Na druhou stranu Ultimate Carnage ani nic jiného být neměl, měl to být Flatout 2 v lepší grafice,a to splnil. A na pc se to dostalo jen proto že si to hráčí "vykřičeli".
Inu, aspoň to není tupě překopírovaný FaltOut 2 jako je tomu u Ultimate... Takže možná i ode mě získá lepší hodnocení. V případě, že by se mi to čirou náhodu dostalo pod pracky.
Myslím, že by nebolo odveci, keby sme si FlatOut sériu, ako sme ju poznali a mali radi, uctili minútou offline.
Je to děs, technicky to podle videí vypadá tak na něco mezi Flatout 1 a 2. Herně to jistě také nebude zázrak..Myslím že ten pravý "Flatout 3" bude schovaný pod názvem Ridge Racer Unbounded..:)
Co jsem koukal na jejich minulé hry,a děs a hrůza. Počkám si na vyjádření hračů a uvidím jestli má cenu download z warezů..
Hlavně mi přijde, že je to jen taková chabá napodobenina destruktivních závodů a celkově to má s FlatOut společného minimum.
Už po zhlédnutí traileru se mi to vůbec nezdálo, ale pořád jsem doufal...než jsem viděl na YouTube další videa od hráčů. Někomu muselo přeskočit, když se k této značce dostali takoví lidé, stačí se podívat na jejich předchozí počiny, ty měly být přinejmenším zdarma. O ceně FlatOut3 škoda mluvit, nehrál bych to ani za desetinovou cenu, je to opravdu smutné.
garret: tohle umět nepotřebuju...ve socre nebo v re-play taky nekoukaj po trailerech a dokonce hry musí dohrát