Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.
 

Momentálně rozehráno


Herní výzva 2019

 1. "Lovec trofejí" Nevím, zatím jsem snad nikdy u žádné hry nesplnil všechny achievementy, takže HC tady asi nehrozí, ale HC mi stejně pokazí jiné kategorie, takže těch 50% dám třeba u nějaké hry. Zatím bez hry.

 2. "Čapkův odkaz" Nemám rád roboty a co víc, neznám hru, kde bych hrál za robota a kterou bych si chtěl zahrát. Teda jo, znám, Portal 2 Coop, ale to jsem dohrál nedávno a znovu to hrát nebudu. Asi se budu muset spokojit bez HC. Zatím bez hry.

 3. "Herní kutil" Třetí.Nakonec to bude mobilní hra. Hraji ji asi 2 měsíce, v tomhle případě je to klasická budovatelka, nemá daný konec, prostě pořád stavíš a leveluješ. Je to hra Township. Jelikož je hra celá o stavění města a ZOO, řadím ji do HC. Komentář přidám později. HC? Ano!

 4. "S humorem jde všechno lépe" Napadá mě jedna parodická hra, na jednu v dnešní době negativní vlastnost her.

 5. "Adaptace" (komentář) Druhá. O kvalitní nebo nějak zmiňované hře, která by vznikla na základě filmu, jsem zatím neslyšel. Takže HC je pro mne docela out of stock. Non-HC jsem splnil jednou z nejlepších her, co jsem kdy hrál, S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat. Komentář později. Zde důkaz. HC? Ne :(

 6. "Severní vítr" Tak jsem to ani nevěděl, ale (mini) série I.G.I. je od norských vývojářů a dvojku jsem ještě pořád nedohrál, je to asi jasný I.G.I.-2: Covert Strike :)))) Škoda, že FlatOut: Ultimate Carnage od finských vývojářů mám už rozehraný z loňska.

 7. "Hra roku" Toho je strašně hodně. To až časem zjistím, jestli jsem nějakou dohrál. Tady jen pro mou informaci Seznam GOTY her

 8. "Hrátky s časem" Tak tady je snad pro mne úplně jasná hra, která má manipulaci s časem přímo v názvu. Dohrál jsem ji sice už dříve, ale to už bude tak 10 let, to jsem na databázi ještě ani nebyl (a nevím, zda li vůbec už tato databáze byla). TimeShift

 9. "Historie se opakuje" Kdybych to nedávno nedohrál, tak bych zvolil Medal of Honor: Allied Assault, kde je snad nezapomenutelná scéna z vylodění na Omaha Beach, která je podle skutečné události. Nicméně hru už hrát opravdu nechci, nicméně hned mě napadá hra ze stejné série ... Medal of Honor: Pacific Assault, kde je docela pěkně ztvárněn útok japonského císařství na základnu USA Pearl Harbor na Havaji a také na další významné reálné události války v Pacifiku.

 10. "Barevný svět" První. Nakonec jsem zvládl HC variantu jednoduchou logickou mobilní hrou s prostým názvem Yellow. Komentář doplním později. Spolu s touto hrou jsem vlastně splnil i normální variantu, neboť jsem hrál další 2 pokračování, Red a Black.
  Jako tradičně, důkazní materiál zde.
  HC? Ano!


Profil

Ostravský pařan her, jak SP tak multi. Rád hraji FPS nebo RTSka s přáteli, kdo by se mnou chtěl něco zahrát, není problém. Jo a ještě závodní hry a simulátory, to je moje. Stačí pisnout PM nebo se třeba ozvat na Steamu.

Jo a taky docela dost nahrávám videa z hraní na Youtube. Nestreamuju, nemám na to vlohy, spíš dělám kompilačky nebo různé funny momenty. Kdyžtak když budeš mít zájem, mrkni na youtube channel, mám tam toho docela dost, vesměs videa z GTA Online.

My Gaming Rig:

CPU: Intel Core i5-4670K 3,40Ghz
GPU: EVGA nVidia GTX960 SSC+ 2GB
RAM: Crucial Ballistix Tactical 8GB DDR3 1600Mhz
MB: MSI Z87-G45 Gaming, s.1150, Intel Z87
PSU: Seasonic M12II 620W 80PLUS Bronze
HDD Systém Samsung 850EVO 120GB SSD
HDD Data Seagate BarraCuda 3,5“ 2TB, 2x Western Digital Caviar Green 3,5“ 2TB & Staroušek Seagate Barracuda 7200.11 3,5“ 500GB

Diskuze uživatele

Doposud zde nikdo nediskutoval.