Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.
Arc

Arc

Martin Okáník • 31 let • Technical Support @ New World Interactive • Ratíškovice (ČR - kraj Jihomoravský)

Momentálně rozehráno


Profil

Něco o mě:
Já se jako hráč považuji za velmi průměrného co se FPSek týče, strategie mi nejdou vůbec. Často kritizuji hry za grafiku ale to neznamená, že bych byl nějaký honič über grafiky, pokud už grafiku kritizuji tak je to proto, že se mi prostě v daném titulu nelíbí (např: Ghost Recon: Future Soldier) a na daný rok vydání je to i docela chabé (např: CoD). Nemám problém si zahrát i starší hry pokud mě baví a pokud mi grafika nepřijde odpudivá (bohužel HL1 jsem nikdy nehrál právě proto, dostal jsem se k té hře až moc pozdě :( )

Někdo by také mohl říct, že jsem proti CoD a měl by pravdu, 60€ za nový díl je pošetilé, ale bohužel se najdou ti kdož za to zaplatí i takhle přestřelenou cenu. Nikdy nekupuji hry za plnou cenu z logického důvodu - já na to opravdu nemám, kdybych byl tak hloupí a kupoval zajíce v pytli za nehoráznou cenu neměl bych takovou krásnou sestavu jakou mám teď.

Pokud už napíšu recenzující komentář tak si za tím názorem stojím a nic a nikdo mi ho nevymluví :)