Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.
ČR - kraj Zlínský

Momentálně rozehráno


Profil

Pár let zpátky jsem na hraní zcela zanevřel. Možná je to věkem, možná jsem už toho jenom hrál příliš. Pod náporem AAA titulů, z nichž mě nadchl jen nepatrný zlomek, jsem se tak nějak zlomil a přestal mít z hraní radost. Přestal jsem mít chuť hry vůbec spouštět a trávit u nich čas. Našel jsem si proto jiný koníček.
Po dlouhé pauze jsem tak nějak přirozeně přišel k tomu, že bych si zase možná něco zahrál. Radost z hraní se vrátila a objevil jsem zalíbení ve starších hrách.

Bylo samozřejmě potřeba obnovit herní stroj a náležitě si vybavit herní koutek. Nemám už chuť vlastnit ani kupovat performance komponenty, takže pro mé herní potřeby zcela vystačí i5 2400 a GTX1050.

Na hře asi nejvíce oceňuji když si uvědomuje, že je hrou, a své mechaniky staví na promyšlených pravidlech, které nemusí nutně dávat smysl z pohledu reálného světa. Stejně jako šachy, kde každý herní prvek je omezen pravidly. Vaším cílem je dosáhnout vítězství v poutech těchto pravidel. To vyžaduje nejen jejich znalost, ale hlavně chuť jim porozumět.
Hraní se už nevěnuji tak jako kdysi, nezůstávám do pěti do rána vzhůru abych si splnil "ještě jeden quest". ale je to stále něco v čem rád utopím pár hodin svého života abych si odnesl nějaký zajímavý zážitek.

Diskuze uživatele

< >

Diskutující (2)