Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.
Zbyněk • 33 let • Čelákovice (ČR - kraj Středočeský)

Profil

Hry mám velmi rád, i když nikdy je to peklo. Mé další koníčky jsou filmy, na csfd jsem pod stejným nickem jako tady. Nepovažuju se za nějakého znalce, proto od mých komentářu extrémě moc nečekejte. Nesnáším stáhlé a cracknuté hry. Ano byly doby kdy jsem stahoval ale to už je dávno pryč a moje sbírka NEOBSAHUJE ani jednu stáhlou hru, což mi připomýná další věc, raději mám fyzické kopie her než koupené na nějakém online storu. A další věc je že hraju na konzolích s PC je každý rok problém tak jsem se tak rozhodl. Na PC hraju jen exkluzivky. Není víc třeba dodávat:-)
BTW: Vyloženě nesnáším lidi co bojujou co je nejlepší a za jejich blitky typu "PC master race" mi přijde na hlavu. Většina slavnejch titulů vyšly skoro všude od Diabla(PS1) až po Half-life(ps2, zbytek Xbox 360 a PS3). NAvíc PC nemá třeba Uncharted nebo Shadow of the damned nebo hlavně sérii Halo a Last of us. Takže "PC master race" je hodně ale HODNĚ retardovaná.


A na čem všem hraju?
PS1
PS2
PS3
PS4
PS4 VR
PSP
PS VITA
2x Nintendo WII(jedna USA verze protože plno her co bych si chtěl zahrát v Česku není)
Xbox 360
Xbox One
Nintendo Switch

Na co se těším a co si chci zahrát.
bayonetta 3, Batman: Arkham VR, yakuza 2, limbo, inside

Mám rozehráno:
Jak and Daxter: The Precursor Legacy , Alan Wake , Crash Bandicoot 4: It's About Time