Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Crash Bandicoot 4: It's About Time

02.10.2020
--
0 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ano

Crash se po dvanácti letech vrací v úplně novém příběhu! Crash Bandicoot 4 ignoruje události Wrath of Cortex a všech následujících dílů a navazuje tam, kde skončil díl Warped. Tedy potom, co Neo Cortex, Dr. N. Tropy a Uka Uka zůstali opuštěni na vzdálené planetě. Po letech neúspěšných pokusů o útěk se těmto třem záporákům podaří utéct a přitom se jim podaří narušit časové kontinuum. Aby multivesmír neskončil špatně, musí zas a znovu přispěchat na pomoc Crash a Coco.

Po stránce hratelnosti se It's About Time věrně drží původní trilogie a nabízí tak řadu lineárních platformingových úrovní zasazených do široké škály prostředí a časových period. Crash a Coco tentokrát budou mít na pomoc nové pomocníky: čtyři kvantové masky (Quantum Masks), které hrdinům dodají nové schopnosti. Jedna z masek kupříkladu dokáže zpomalit čas, druhá zas obrátit gravitaci. V části úrovní si hráči vyzkouší i hraní za samotného Dr. Cortexe.


Poslední diskuzní příspěvek

@Moryart (23.06.2020 23:23): ja si myslím že to je dobře protože ty díly po warpedu a rancingu nebyly nějak moc dobré a hlavně by to nějak moc nedávalo smysl zatím co ted to pěkně navazuje na warped nebo aspon by mělo

Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.