Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Momentálně rozehráno


 1. Nemova říše
 2. Láska nebeská
  Základ: Haven
 3. Volání Cthulhu
 4. Tenkrát v Hollywoodu
  Základ: Mortal Kombat 11
  Hardcore: Late Shift
 5. Nikdy se nevzdávej!
 6. Ukradené Vánoce
 7. Ve stínu pixelů
 8. Cesta do pravěku
 9. Ztraceno v překladu
 10. V záři reflektorů
Můj třetí ročník Herní výzvy.

Profil

Už od dětství jsem velký nadšenec do her. Začínal jsem s konzolí PS1 a postupně jsem behěm života přecházel na další generaci. Nějaké minimum jsem zahrál také na PC ale byl jsem hlavně konzolový hráč.

Dnes stále hraji převážně na konzoli (konkrétně PS4 a PS5) ale jsem aktivnější i na PC a snažím se dohrát nějaké vybrané starší nebo novější tituly. Výjimečně ještě zapnu PS3 nebo si od bratra půjčím 3DS.

Nejraději mám příběhové hry, hlavně akční adventury, ale neodolám taky FPS střílečkám, závodům, logickým puzzle hrám a 3D/2D plošinovkám či skákačkám. Vyloženě nemám moc žánrů, kterým nehovím, ale nemusím moc MMO RPG ani RTS. Snažím se také více hrát žánry, které mi nebyli v minulosti blízké, jako třeba RPG nebo sportovní hry. 

S kamarádem jsme si založili blog, kde recenzujeme videohry. Teprve ho rozjíždíme, vzhled není finální.
AKTUALIZACE (2023): Web je momentálně uložený k ledu, kvůli nedostatku volného času na jeho vývoj, avšak do budoucnosti se s ním furt plánuje.

Diskuze uživatele

Doposud zde nikdo nediskutoval.