Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Yakuza: Like a Dragon

Ryū ga Gotoku 7: Hikari to Yami no Yukue

--
0 hodnocení Platformy
Žánr:
RPG > nezařazeno *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
Prozatím neoznámeno
PS4
Vývojáři:
Sega
Oficiální stránky:
https://likeadragon.sega.com/
V roce 2001 je Ichiban Kasuga, člen Tojo klanu rodiny Arakawa, poslán do vězení za vraždu, kterou nespáchal. Na svobodu se dostává až v roce 2019, ale ke svému úděsu zjišťuje, že si na něj nikdo nepamatuje, a jeho původní šéf jej dokonce postřelí. A tak, když se o několik dní později vzbudí polonahý pod hroudou odpadků, rozhodne se to nenechat jen tak a pomstít se.

V pořadí již sedmý díl herní série Yakuza slouží jako soft reboot série , který přichází s úplně novým hlavním hrdinou a odehrává se primárně mimo Tokio. Namísto toho se přesouváme do čtvrti Isezaki Ijinch, která se nachází v Yokohamě. Nicméně do všech starých známých lokací jako Kamurocho nebo Sotenbori se také znovu dostaneme a objeví se i celá řada předchozích důležitých postav, včetně Kiryuho, Majimy a Saejimy.

Největší změna však přichází v oblasti hratelnosti, jelikož se hra z tradičního open world beat'em'upu stává plnokrevným tahovým RPG japonského střihu. Realtime průzkum města zůstává, avšak souboje se odehrávají na tahy a podobají se stylem například sérii Persona. S tím souvisí i rozšířené možnosti vývoje postavy, které lze rozvíjet v několika třídách zvaných Jobs. Do týmu hlavního hrdiny bude zároveň možné naverbovat i postavy nové, kde mimo jiné bude možné hrát za ženu. Samozřejmostí je i řada miniher a vedlejších aktivit, z nichž je možno zmínit například novinku v podobě závodění na motokárách.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.