@pajmič (komentář): Škoda, že tě to nechytlo. Změna žánru z akční adventury na čistě JRPG je sice nezvyklá, ale mě to přišlo skoro jak návrat ke kořenům. Když jsem hrával první dva díly Yakuzy z PS2, tak mi přišli jak logický krok evoluce JRPG žánru. Hra má fixní kameru, souboje s protivníky sice jsou čistá akční mlátička, ale jsou to ty náhodné souboje z japonských rpgéček, kde se postava při pohybu na mapě transportuje do bojové arény. :) Až pak ve třetím díle se souboje odehrávají na místě, kde do tebe "narazí" protivník.
@pajmič (11.03.2024 23:03): Máš ho tam!

A to s tebou, překvapivě, docela souhlasím. Tenhle díl mě taky spíš zklamal. Hlavně pomalé, nepříliš promyšlené tahové souboje mi časem začaly lézt tak na nervy, že jsem to ani nedohrál.
@Thorar (13.06.2023 14:40): " It turns out the new game will have the subtitle of 'Infinite Wealth,' and not only that, but it looks as though protagonist Ichiban Kasuga is going overseas to America in the new game. "
Mě to teda přišlo jak nějaká turistická pláž v Japonsku, tak jsem zvědavej co z toho bude :-)
Že by první hra, která nebude v Japonsku? Jako trailer hodně zaujal, víc, jak Like a Dragon Gaiden...
Oznámení Gaidena mi uniklo, ale ze všech tří vypadá nejméně zajímavě, Kiryu je fajn, ale už by ho fakt měli nechat na pokoji
@FildasCZ (09.12.2020 10:05): Přijde ti zdlouhavý jen gameplay nebo i příběh? Jestli jen gameplay, tak zkus radši Yakuza 0.

Jinak úplně nevím, jestli zvolili s přechodem na JRPG žánr správně, koukám, že tady se na to žádný JRPG fanda nenachytal a stávající fanoušky Yakuzy to taky nějak neláká :) I když to je samozřejmě zas skvělá hra.
Tak, co říkáte ? Přijde mi to jednoduché a zdlouhavé přímo ze hry. Jinak videa v pozadí jsou hezké, ale jak to naběhne do hry, tak kvalita dost padne.