Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.
26 let

Profil

Mé komentáře budou zcela upřímné a subjektivní. Jsem fanboy několika mála her, takže občas může být hodnocení zkreslené. Dle vlastněných her a steam profilu můžete celkem snadno vyvodit, jestli vám sedne můj vkus a tak se na mé komentáře zaměřit nebo ne. Díky za jakoukoliv odezvu.
V momentálně rozehráno bych rád udržel pouze hry, které hraji tak nějak neustále a nedají se v podstatě dohrát. Převážně tedy multiplayer u kterého jsem stále aktivní nebo mám menší pauzu. Mezi těmito hrami hraji na přeskáčku (povětšinou) singeplayerovky. Na co je prostě nálada a chuť. Proto se při případném zájmu moc dle toho neřiďte. Pokud však nemůžete nalézt společníka ve hře, kterou mám zde uvedenou jako rozehranou, tak se mi neváhejte ozvat.
Hezké hraní všem!

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

24.05.2017
Na této stránce si můžete pod každou hrou přečíst spoustu dlouhých a detailních skoro recenzí. Usoudil jsem, že má slova budou zbytečná, pokud napíši také dlouhý text plný seriozních popisů. Mé komentáře tedy budou krátké, důrazné a možné i vtipné.
Pokud tedy přidám komentář ke hře, tak to bude jen proto, že bych rád ke všemu něco dodal. Pokusím se vypíchnout poznámky, které jsem u ostatních nenašel. Všechny komentáře však nečtu.
Bavte se :)


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Herní výzva 2017 splněna. Dostal jsem se díky tomu k opravdu fajn hrám, které bych jinak pravděpodobně ani nerozehrál. Tak zase za rok!


Herní výzva 2018 splněna. Opět jsem zjistil spoustu zajímavých věcí. Pokusím se je sepsat v pár bodech:
1. Dokážu být závislý na MMORPG. Wowko mě fakt sundalo
2. Mobilní hry nemusí být shit!
3. Hry se pořád dělají srdcem.
4. Dát šanci zapadlým hra není někdy ten nejhorší nápad.
5. Některé hry je pro člověka lepší hrát na nejvyšší obtížnost.

Nuže, mám splněno. Bylo to fajn, tak zase za rok!