Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Armored Core VI: Fires of Rubicon

アーマード・コアⅥ ファイアーズオブルビコン

25.08.2023
80
8 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ano

FromSoftware se po necelých 10 letech znovu vrací ke své slavné značce Armored Core s bojovými mechy.

Na planetě Rubicon 3 byla objevena nová substance „Coral“, která mohla sloužit jako nový zdroj energie a dramaticky tak zrychlit technologický pokrok. Místo toho však vedla ke zkáze, která celou planetu Rubicon a okolní hvězdy pohltila v plamenech. Skoro po půlce století později se ta samá substance znovu objevila na Rubiconu 3, na který je nyní zakázáno cestovat. Mimozemské korporace a skupiny odporu mezi sebou vedou válku o to, kdo se dané substance zmocní.

Hráč se jako žoldák vypraví na Rubicon, kde bude bojovat s ostatními frakcemi. Stejně jako v předchozích dílech si může sestavit svého vlastního mecha dle uvážení a přizpůsobit si tak hratelnost. Čeká na něj frenetická akce ve vzduchu i na zemi, zblízka i na dálku, ve které je důležité pečlivě volit součástky na mecha, které značně ovlivní jeho pohyblivost, útoky a celkovou strategii. Kromě zážitku pro jednoho hráče se zde nachází i online PvP režim až pro 6 hráčů, ve kterém si v různých arénách mohou hráči poměřit své silné mechy.

Vývojáři využili své nasbírané zkušenosti ze série Dark Souls, které implementovali do Armored Core, aby série dostala nový nádech. Přesto si zachovává své jádro a na své si přijdou jak skalní fanoušci tak i noví hráči.


Poslední diskuzní příspěvek


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.