Si tak brouzdám reddit, poslouchám soundtrack k Jagged Alliance 3, když najednou dostávám zimomriavky a všímám si že hraje něco co neznám. Tak překliknu tab a vidím že mi algoritmus hodil to playlistu Echoes of Coral.

Hrát to tedy asi furt neplánuju, ale ten soundtrack má v mejch uších asi velkou budoucnost..
Ah, profil :)
Být to tak před 15ti lety už mám předobjednáno. AC byla moje oblíbená série a už od prvního dílu a postupem času jsem odehrál nějakých 6-8 dílu?
Pak jsem vyhořel a o sérii se moc nezajímal. Ono to bylo trochu pořad dokolečka to samé a už mně to nebavilo.

Co jsem koukal na gameplaye z šestky tak kromě toho že tam občas problýskne souls mentalita moc zásadní pokrok opět nevidím. Jako ono to ani moc nejde v rámci toho co ta série je. Ale jsem zvědav jak to dneska lidi přijmou, mám za to že většina lidí tu sérii nehrála a může to pro ne být zajímavé. Díky tomu ze From je teď středem zájmu to má úplně jiný dopad to Armored Core než kdysi. Ale i tak se divím pořád že do toho šli. Chápu ze to je From rodinné stříbro a nechtěli to nechat úplně chcipnout ale moc nevěřím tomu ze to dojde takové slávy jako jejich souls tvorba. I když jeden nikdy neví. Třeba tomu fakt dali něco víc než tam kdysi bylo :)