Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Tekken 8

26.01.2024
92
3 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ano

V pořadí již osmý hlavní díl série Tekken. Příběh pokračuje tam, kde skončil v minulém díle. Otec a syn, Kazuya Mishima a Jin Kazama, stojí proti sobě na válečné stezce, ze které vyjde pouze jediný přeživší. Ve světě zpustošeném válkou, kterou tihle dva započali. Celou situaci obohatí navrátivší se Jun Kazama (Jinova matka), která zasáhne do samotného duelu, aby pomohla zastavit čiré zlo, které Kazuya nyní představuje.

Hra po vzoru sedmého dílu nabídne příběhovou kampaň. Nebudou chybět ani různé herní módy Versus, kdy proti sobě mohou stanout dva hráči, jak na jedné obrazovce nebo online formou. Hratelnost je nově obohacená o novou mechaniku zvanou "Heat System", díky které mohou hráči aktivovat sadu agresivních speciálních útoků, které využívají jedinečných dovedností postav. Kromě Jun se vrací další klasické postavy jako je Paul Phoenix, King, Marshall Law, Lars Alexandersson nebo nová verze robota JACKA a další.

Díky tomu, že je hra postavená na Unreal Enginu 5, je ve hře dosaženo nejrůznějších detailů, kdy se třeba dopadající kapky deště, reálně chovají, na základě momentálních pohybů postav, nebo se na zemi po chvíli vytvoří louže, která může postavy zašpinit. Celkově se dostalo velkému vylepšení dynamičnosti a destrukce prostředí.

Série Tekken se navíc pyšní titulem nejdéle vedeného příběhu v dějinách her, který započal už na konci roku 1994.


Poslední diskuzní příspěvek


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.