Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Momentálně rozehráno


Profil

Na hrách jsem vyrostl a doteď jsem je nepřestal hrát. Moje první (vlastně druhá) mašinka byla vietnamská napodobenina Atari, ale ještě předtím jsem (u známýho) hrával na Didaktiku, který byl napojený na kazeťák - nikdy jsem nepochopil, jak se na kazetě hledaly hry: hráčové té doby asi museli být od přírody geniální. Největší herní paření jsem si užil na 386-ce, v době, kdy pirátění nebylo nikým odsuzováno (k prvnímu počítači se dávaly pirátěné hry zdarma) a kdy se dělaly poctivé a kvalitní hry. Toť historie.

V současné době pařím na čtyřjádru, ale těch kvalitních her už není tolik, co bývalo. Jednoduše řečeno: herní svět ovládly peníze - a herní recenzenti nemůžou hodnotit, jak se jim zamane (viz vykopnutí jednoho ze zakladatelů Gamespotu za negativní recenzi na Kane and Lynch (mimochodem hra je opravdu sračka). V současné době je mojí nejoblíbenější hrou Enemy Territory. :)

Ze začátku ode mě očekávejte slabší komentáře. Zatím se jen rozkoukávám.

Postřehy z prvního dne na serveru Databáze Her:

1. prosinec

- za upřímný názor, odlišný od ostatních, padne facka v podobě negativního komentáře (už jich na mou tvář padlo několik. :)

- zatím to vypadá, že systém hodnocení komentářů tu funguje na bázi - já tě podrbu za ucho a totéž čekám od tebe.

- v diskusích se nedají editovat příspěvky = když něco rychle postnu a nepřečtu si to po sobě, může to dopadnout tak, že si někdo může myslet, že jsem postižený. což se mi už v jedné diskusi stalo. :)

A dále to bude už jen můj blog.

2. prosinec

- Dnes jsem to trochu víc přehnal. Hodnotil jsem "jako o život" a přitom jsem dnes v RL stihl tolik jiných věcí! Ale nezbyl čas na odpočinek. Bude čas až v neděli. :)

- Už mám i pár kladných bodů - doslova pár. Na stejný komentář, na který jsem dostal třináct mínusových bodů. Jsem zmaten. Jedná se o komentář u slabé hry Portal, který mě zdejší osazenstvo přinutilo přepsat. Tak snad už to bude za míň (negativních). :)

3. prosinec

- Ticho po pěšině. Našel jsem pár her, které jsem kdysi hrál a z paměti mi málem vyklouzly, potvůrky jedny. Blood & Magic jede na XPčkách - uživatel Mick mi to slíbil. :)

- Blood a Diablo 2 jsou prvními hrami, u kterých mám poprvé jen pozitivní ohlasy. Já věděl, že to půjde!

4. prosinec

- čekaje na schválení mé první přidané hry tady na DH nainstaloval jsem si něco málo na HDD. Zapařivše hru chtějíc. :)

2009

26. říjen

- Vrátiv se na místo činu. Něvědě, co mě tu čeká. Připraven oznámkovat vše, co mi přejde přes cestu.

Komentáře skoro po roce nesou své první ovoce v podobě kvalitních bodů. Nějakou chvíli tady zůstanu!

2011

Óda na hodnocení.

Ó světe, tys před námi v celé své nahosti támhle obnažen na palouce, svádivše nás, nutivše do neřesti.

Nikdo si není vědom tvé dokonalé tváře, utíkáme, naplněni touhou vrazit do tebe svůj klín, na nějž v té osudné noci vážeme vlajku, ne naší vlasti, ale naší křivosti.

Chceme tě osvobodit ze sterilní rovnováhy a tak ti občas dáváme vědět, cos udělal dobře a cos takříkajíc pohnojil. Po osvobození tuž, nebť přecejen chceme být všichni svobodni.