Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Wolfenstein II: The New Colossus

Žánr:
akce > 1st person akce *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
27.10.2017
Vývojáři:
MachineGames
Oficiální stránky:
https://wolfenstein.bethesda.net/
Přestože se v Evropě podařilo B. J. Blazkowiczovi zabít nechvalně známého Deathsheada, vědce, jenž měl na svědomí všechny hrůzné a technologicky vyspělé vynálezy, které zajistily Německu vítězství, není nacistický režim stále poražen. Tuto situaci se však Blazkowicz pokusí změnit a proto se se svými přáteli vydá roku 1961 do okupované Severní Ameriky, kde spojí síly s místním odbojem a všem přítomným nacistům pěkně znepříjemní život.

Jedná se o pokračování úspěšné FPS hry Wolfenstein: The New Order, která se odehrává v alternativní historii 60. let, kde nacistické Německo vyhrálo 2. světovou válku a ovládlo téměř celý svět. Stejně jako předchůdce je i tento díl lineární koridorovou záležitostí, kde vás kromě frenetické akce čekají také stealth pasáže. Přestože se hra zaměřuje především na akci, tvůrci kladou důraz i na samotný příběh a prostředí alternativní reality.

Podpořte Databázi a kupte si hru na Xzone.cz … nebo přes Heureka.cz

Poslední diskuzní příspěvek

pajmič
pajmič

Jasně že to je politicky nekorektní - "Nazi life matters!" no ne? Kdo v tom vidí cokoliv nekorektního by si měl popovídat s Chocholouškem.