Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Wolfenstein II: The Freedom Chronicles – Episode 3

Wolfenstein II: The Deeds of Captain Wilkins

58
4 hodnocení Platformy
Žánr:
akce > 1st person akce *
Forma:
placená hra
Rozsah:
rozšíření
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
12.03.2018 PCPS4XOne
Vývojáři:
MachineGames
Oficiální stránky:
https://wolfenstein.bethesda.net/
V přídavku The Deeds of Captain Wilkins, třetím ze tří DLC balíčků dostupných v rámci kolekce Wolfenstein II: The Freedom Chronicles rozšiřující původní hru Wolfenstein II: The New Colossus, se zhostíte role Geralda Wilkinse, kapitána armády Spojených států amerických.

Vaším úkolem je zneškodnit nacistickou operaci na opevněném aljašském ostrově Kodiak v rámci tří krátkých misí. K dispozici máte bojové chůdy známé z původní hry, které vám pomohou dostat se na vyvýšená místa a získat převahu nad nepřítelem.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

  • PC 40
Protože jsou jednotlivé epizody z kolekce The Freedom Chronicles krátké a co lze vytknout jedné, vytknete i druhé, jedná se o shrnující komentář ke všem třem.

Jedním slovem zklamání, dvěma slovy velké zklamání. Výtečné cutscény nahradily jakoby komiksové koláže a celý obsah víceméně sestává z assetů použitých v původní hře. Nečekejte nic jiného než pár fádních lokací poskládaných z toho, co jste už viděli, a strohých příběhů, ve kterých se budete jen stěží emocionálně angažovat.

Vypíchnout můžu jen druhou epizodu za to, že mi připomněla, že bych si zase někdy měl zahrát No One Lives Forever, a že hlavní hrdince propůjčila hlas Claudia Black (Chloe Frazer z Uncharted), což mě potěšilo. Smutnou pravdou ale je, že po těchto přídavcích ani panzerhund neštěkne.
+10 +11 −1