Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Jetpack Joyride

--
0 hodnocení Platformy
Žánr:
akce > arkáda *
Forma:
free to play (dříve placená hra)
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
20.11.2012 PS3PSPVita
26.04.2016 PS4
Vývojáři:
, (PS3 verze, PSP verze, Vita verze), (PS4 verze)
Oficiální stránky:
https://jetpackjoyride.net/
Ve hře se ujmete role Barryho, který údajně zlým vědcům ukradne experimentální jetpack a snaží se utéct z laboratoří. Hra je jednoduchou arkádou, kdy se s jetpackem automaticky posouvá obraz zleva doprava a neustále zrychluje. S jetpackem pak můžete létat nahoru a dolů a vyhýbat se překážkám v náhodně generovaných vědeckých laboratořích.

Nástrahy jsou mnoha druhů od laserů až po naváděné střely. Létání komplikují i nepřátelé, které pomocí speciálních předmětů můžete i zabít. Cílem je doletět co nejdále a plnit úkoly, které vám hra zadává, abyste získali nový level a nějakou speciální schopnost. Například můžete získat kouli, která s vámi po vašem sestřelení ještě o malý kousek doskáče dále.

Během letu můžete rovněž sbírat mince, které lze vyměňovat za speciální oblečky. Také lze najít a řídit speciální vozidla, která vám vydrží, dokud vás něco nezasáhne. Mezi vozidly najdete například draka či motorku a jednotlivá vozidla se liší nejen vzhledem, ale i speciálními vlastnostmi.

Hra vyšla nejprve na mobilní zařízení s operačními systémy Android, iOS a Windows Phone. Na těchto zařízeních je k dispozici zdarma s mikrotransakcemi. Hru je možné hrát i na PC, kde si ji můžete zahrát v prohlížeči na Facebooku.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.