Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Jungle Strike

Jungle Strike: The Sequel to Desert Strike

81
14 hodnocení Platformy
Žánr:
akce > arkáda *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
1993 PCSNESSegaMD
1994 Amiga
1995 SegaGG
červen 1995 GB
16.03.2007 PSP
28.01.2013 BBerry
Vývojáři:
Electronic Arts, Hyperial Software Developments (Amiga verze), Ocean Software (GB verze), Unexcepted Development (SegaGG verze), High Score Productions (SegaMD verze, SNES verze), Gremlin Graphics Software (SNES verze), Electronic Arts Team Fusion (PSP verze), Speedlink Communications (PC verze)
Multiformátová arkáda Jungle Strike je přímým pokračováním hry Desert Strike: Return to the Gulf. Hráč ale již neovládá pouze helikoptéru (tentokrát se jedná o Commanche), ale i vznášedlo nebo třeba bombardér F117 Nighthawk. Beze změny zůstává struktura misí, která se svou propracovaností poněkud vymyká klasickému arkádovému konceptu a příběh, ve kterém proti hráči stojí syn generála Kilbaby, záporného hrdiny předchozího dílu.

Hra vyšla v roce 1993 na Sega Mega Drive, v roce 1994 na Amigu a v roce 1995 byla portována i na PC a Game Boy. Další, již třetí pokračování Strike série nazvané Urban Strike, vyšlo v roce 1994.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.